Zespół renowa24.pl


Małgorzata Buchkovska

Z wykształcenia dziennikarz prasowy i coach. Tworzeniem treści zajmuję się zawodowo od pięciu lat. Odkąd pamiętam, to zawsze było moje hobby. W swojej pracy najbardziej lubię to, że mogę przekazywać ludziom, w przystępny sposób, informacje, które są dla nich ważne. Dodatkową pasją jest sprzedaż. Ponad 6 lat spędziłam na stanowiskach kierowniczych w znanych sieciach handlowych, a dziś próbuje swoich sił w sprzedaży internetowej. Copywriting pozwala mi na rozwój kreatywności i ciągłe doskonalenie słowa pisanego łączonego ze sprzedażą.


Katarzyna Śmiałek

Pracuję od września 2020 r. w pracy lubię poznawać różne produkty, które są potrzebne w życiu codziennym. Ukończyłam studia Socjologia mediów i Dziennikarstwo. Zainteresowania sporty ekstremalne takie jak spadochroniarstwo, zdobywanie szczytów górskich. I podróżowanie.


Aneta Wojtczak

Jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej na kierunku Zarządzanie. W trakcie studiów byłam członkiem organizacji SIFE Poland - Studenci dla Przedsiębiorczości, z którą w 2011 roku zajęłam III miejsce w Ogólnokrajowym Konkursie SIFE Poland, a także zdobyłam nagrodę za najbardziej innowacyjny projekt - “Lovely Grannies". Copywritingiem zajmuję się od ponad 9 lat. Od 2018 roku jestem właścicielem firmy Wojtczak Marketing Aneta Wojtczak, która działa głównie w dwóch obszarach: szeroko pojęty copywriting oraz wirtualna asystentka. Tworzenie angażujących i rzetelnych treści to nie tylko moja praca, ale także pasja. Zgłębianiem horyzontów dotyczących budowy domu, materiałów budowlanych i wykańczania wnętrz zainteresowałam się jeszcze zanim kupiłam swoje mieszkanie. Od tej pory poszukuję nowych rozwiązań i wiedzy, którą staram się wykorzystać, a także w prosty sposób przekazać innym, a także wykorzystać w miejscu, w które jest moją oazą. Poza pisaniem uwielbiam gotować, szydełkować i podróżować. Na moje hobby poświęcam każdą wolną chwilę.


Ewelina Piotrowska

Na Renowa24.pl zajmuję się tworzeniem treści oraz koordynowaniem wszystkiego co z nimi związane. Łączę pracę ze studiowaniem Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Czas wolny spędzam na spacerach nad rzeką z moim ukochanym psem i czytaniu wszelkich możliwych gatunków książek.


Anna Mróz
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Praca to dla mnie wyzwanie, któremu w pełni się poświęca. Po godzinach pracy lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu i grać w gry planszowe. Moim nowym hobby jest grafika komputerowa. Cenię sobie podstawowe wartości i życie rodzinne.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel