t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zespół renowa24.pl

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

 

 

Dział komunikacji

 

 

Małgorzata Buchkovska 

Z wykształcenia dziennikarz prasowy i coach. Tworzeniem treści zajmuję się zawodowo od pięciu lat. Odkąd pamiętam, to zawsze było moje hobby. W swojej pracy najbardziej lubię to, że mogę przekazywać ludziom, w przystępny sposób, informacje, które są dla nich ważne. Dodatkową pasją jest sprzedaż. Ponad 6 lat spędziłam na stanowiskach kierowniczych w znanych sieciach handlowych, a dziś próbuje swoich sił w sprzedaży internetowej. Copywriting pozwala mi na rozwój kreatywności i ciągłe doskonalenie słowa pisanego łączonego ze sprzedażą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aneta Wojtczak

Jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej na kierunku Zarządzanie. W trakcie studiów byłam członkiem organizacji SIFE Poland - Studenci dla Przedsiębiorczości, z którą w 2011 roku zajęłam III miejsce w Ogólnokrajowym Konkursie SIFE Poland, a także zdobyłam nagrodę za najbardziej innowacyjny projekt - “Lovely Grannies". Copywritingiem zajmuję się od ponad 9 lat. Od 2018 roku jestem właścicielem firmy Wojtczak Marketing Aneta Wojtczak, która działa głównie w dwóch obszarach: szeroko pojęty copywriting oraz wirtualna asystentka. Tworzenie angażujących i rzetelnych treści to nie tylko moja praca, ale także pasja. Zgłębianiem horyzontów dotyczących budowy domu, materiałów budowlanych i wykańczania wnętrz zainteresowałam się jeszcze zanim kupiłam swoje mieszkanie. Od tej pory poszukuję nowych rozwiązań i wiedzy, którą staram się wykorzystać, a także w prosty sposób przekazać innym, a także wykorzystać w miejscu, w które jest moją oazą. Poza pisaniem uwielbiam gotować, szydełkować i podróżować. Na moje hobby poświęcam każdą wolną chwilę.

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Śmiałek

Pracuję od września 2020 r. w pracy lubię poznawać różne produkty, które są potrzebne w życiu codziennym. Ukończyłam studia Socjologia mediów i Dziennikarstwo. Moje zainteresowania to sporty ekstremalne takie jak spadochroniarstwo, zdobywanie szczytów górskich oraz podróżowanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Bratuś

Jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Dyplom licencjata zdobyłam z kierunku Publikowanie Cyfrowe i Sieciowe, gdzie zgłębiałam tajniki edytorstwa, programów graficznych oraz tworzenia treści. Pisanie oraz projektowanie od zawsze sprawiało mi przyjemność, dlatego rozwijam te umiejętności w pracy zawodowej. Natomiast moje zainteresowania po pracy to fotografia, teatr, filmy oraz kolarstwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dział B2C

 

 

Oliwia Malinowska

Jestem studentką na kierunku Zarządzanie Projektami Społecznymi, z wykształcenia jestem Logistykiem. Podróż z Renowa24 zaczęłam w maju 2020 roku i kontynuuje ją po dziś dzień, jako Specjalista ds. Sprzedaży E-commerce - walcząc o każdego Klienta. W czasie wolnym lubię spacerować na świeżym powietrzu delektując się promieniami słońca, grać na konsoli oraz od czasu do czasu obejrzeć film. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-27
Bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia.
2023-03-17
wsio ok
pixel