t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Styropian ARSANIT

( ilość produktów: 530 )

 

 Kategoria "Styropian Arsanit" zawiera wysokiej jakości produkty przeznaczone do efektywnej izolacji termicznej budynków. Są to materiały budowlane wykonane z polistyrenu ekspandowanego, zwane również styropianem EPS. Przeznaczone są one zarówno dla profesjonalistów budownictwa, jak i dla osób prywatnych, które planują budowę domu, jego renowację lub chcą poprawić efektywność energetyczną swojego budynku. Stosuje się je w celu ocieplenia budynku i ochrony przed utratą ciepła, przyczyniając się tym samym do oszczędności energii i podwyższenia komfortu cieplnego. 

Korzyści oraz cechy charakterystyczne

 Najważniejszymi zaletami styropianu Arsanit są jego wysoka jakość, trwałość i wytrzymałość. Materiały te doskonale izolują budynek, co przekłada się na znaczną oszczędność energii przeznaczonej do ogrzewania domu. Ponadto, dzięki zastosowaniu tych produktów, uzyskuje się poprawę komfortu cieplnego budynku. Decydując się na produkt tej kategorii, można oczekiwać osiągnięcia celu polegającego na efektywnej izolacji ścian i ochronie budynku przed utratą ciepła. 

Możliwości zastosowania

 Styropian Arsanit daje szerokie możliwości zastosowania. Może być używany do ocieplenia ścian zewnętrznych, dachów, a także fundamentów. Przy montażu styropianu należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu jego powierzchni przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, promieniowanie UV, czy mechaniczne uszkodzenia. Ważne jest również, aby dokładnie przestrzegać instrukcji montażu dostarczanych przez producenta, co przekłada się na optymalne efekty izolacji termicznej. 

Jak wybrać produkt z tej kategorii?

 Wybierając styropian Arsanit do izolacji, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. Po pierwsze, należy określić, do jakiego typu prac będzie stosowany materiał – czy do izolacji ścian zewnętrznych, dachu, czy też fundamentów. Po drugie, istotne są wymiary płyty styropianowej, które muszą być dopasowane do konkretnego zadania. Wreszcie, warto zwrócić uwagę na parametry techniczne, takie jak wartość lambda (która określa poziom przewodnictwa ciepła) czy gęstość materiału, które wpływają na efektywność energetyczną i trwałość izolacji. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego styropianu Arsanit do izolacji ma kluczowe znaczenie dla oszczędności energii i komfortu cieplnego Twojego domu.

Czym jest styropian Arsanit?

Styropian Arsanit to wysokiej jakości materiał izolacyjny wykonany z polistyrenu ekspandowanego (EPS). Jest to produkt, który znalazł zastosowanie w budownictwie, służący do izolacji termicznej budynków. 

Dla kogo przeznaczony jest styropian Arsanit?

Styropian Arsanit jest przeznaczony zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i dla osób prywatnych, które chcą poprawić efektywność energetyczną swojego domu poprzez ocieplenie budynku. 

Jakie są korzyści zastosowania styropianu Arsanit?

Zastosowanie styropianu Arsanit przyczynia się do znacznej oszczędności energii, poprawy komfortu cieplnego, a także ochrony budynku przed utratą ciepła. Materiał ten charakteryzuje się wysoką jakością, trwałością i wytrzymałością. 

W jakich miejscach można zastosować styropian Arsanit?

Styropian Arsanit może być używany do izolacji ścian zewnętrznych, dachów, a także fundamentów. Przy odpowiednim montażu i zabezpieczeniu, styropian ten zapewnia długotrwałą i efektywną izolację termiczną. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając styropian Arsanit do izolacji?

Przy wyborze styropianu Arsanit do izolacji, warto zwrócić uwagę na jego parametry techniczne, takie jak wartość lambda, czy gęstość materiału. Ważne są również wymiary płyty, które powinny być dopasowane do specyfiki danego zadania. 

Jak dbać o styropian Arsanit po montażu?

Po montażu styropianu Arsanit należy zabezpieczyć jego powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, promieniowanie UV, czy mechaniczne uszkodzenia. Ponadto, pamiętaj o regularnej kontroli stanu izolacji i ewentualnym naprawianiu ewentualnych uszkodzeń.

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-01
Wszystko, według ustaleń. Jedynie lekkie uszkodzenie przesyłki co nie miało wpływu na funkcjonowanie okna
2023-03-17
Wszytko ok
pixel