Kup okno dachowe Velux i odbierz MARKIZĘ ZA 1 ZŁ! Skorzystaj już teraz!

t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Styropian podłogowy, styropian posadzkowy, styropian dachowy

( ilość produktów: 685 )

 

Styropian podłogowy/posadzkowy/dachowy to rodzaj materiału izolacyjnego stosowanego w budownictwie do izolacji termicznej podłóg, posadzek i dachów. Produkty dostępne w tej kategorii to głównie płyty styropianowe, które są przeznaczone dla różnych grup odbiorców, w tym dla indywidualnych klientów budujących lub remontujących budynki mieszkalne, jak również dla firm budowlanych realizujących projekty komercyjne. 

Korzyści oraz cechy charakterystyczne

Najważniejszą zaletą produktów z kategorii styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego jest ich zdolność do izolacji termicznej. Dzięki temu produkty te przyczyniają się do redukcji strat ciepła, co prowadzi do oszczędności energetycznych i poprawy komfortu termicznego wewnątrz budynków. Dodatkowo, styropian podłogowy/posadzkowy/dachowy charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz stabilnością wymiarową, co ułatwia ich montaż i zapewnia długotrwałą izolację termiczną. Chroni również przed wilgocią, co jest istotne dla podłóg i dachów. Certyfikowane materiały izolacyjne spełniają normy jakościowe i są bezpieczne w użytkowaniu. 

Możliwości zastosowania

Produkty z kategorii styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkalnym i komercyjnym. Mogą być stosowane do izolacji termicznej podłóg, posadzek i dachów. Montaż jest stosunkowo prosty i polega na ułożeniu lub przyklejeniu płyt styropianowych do odpowiednio przygotowanej powierzchni. Produkty te cechują się również wysoką wytrzymałością mechaniczną i stabilnością wymiarową, co przyczynia się do trwałości i efektywności izolacji termicznej. 

Jak wybrać produkt z tej kategorii?

Podczas wyboru produktu z kategorii styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Ważne jest dobranie odpowiednich wymiarów i grubości płyt, aby zapewnić skuteczną izolację termiczną i spełnić wymogi dotyczące budynku. Dodatkowo, istotne jest sprawdzenie certyfikatów jakości, aby mieć pewność, że produkt jest wysokiej jakości i spełnia odpowiednie normy. W przypadku izolacji podłogowej i posadzkowej, można zwrócić uwagę na właściwości antypoślizgowe. Przy wyborze płyt dachowych, ważne jest również zwrócenie uwagi na ich wodoszczelność i odporność na warunki atmosferyczne.

FAQ - Styropian podłogowy/posadzkowy/dachowy

 

Jakie są korzyści stosowania styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego?

   Styropian podłogowy/posadzkowy/dachowy przyczynia się do skutecznej izolacji termicznej, co prowadzi do redukcji strat ciepła, oszczędności energetycznych i poprawy komfortu termicznego w budynkach. Dodatkowo, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, stabilnością wymiarową i ochroną przed wilgocią. 

Dla kogo przeznaczone są produkty z kategorii styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego?

   Produkty z kategorii styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego są przeznaczone zarówno dla indywidualnych klientów budujących lub remontujących budynki mieszkalne, jak i dla firm budowlanych realizujących projekty komercyjne. 

Kiedy stosować produkty z kategorii styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego?

   Produkty z kategorii styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego stosuje się podczas izolacji termicznej podłóg, posadzek i dachów. Można je stosować zarówno w nowo budowanych obiektach, jak i podczas modernizacji istniejących budynków. 

Jakie są możliwości zastosowania styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego?

   Styropian podłogowy/posadzkowy/dachowy może być używany w budownictwie mieszkalnym i komercyjnym. Produkty te są stosowane do izolacji termicznej podłóg, posadzek i dachów, zapewniając redukcję strat ciepła i poprawę komfortu termicznego wewnątrz budynków. 

Jak dbać o produkty z kategorii styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego?

   Produkty z kategorii styropianu podłogowego/posadzkowego/dachowego nie wymagają specjalnej konserwacji. Ważne jest jednak zachowanie odpowiednich zasad montażu i ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią, aby zapewnić ich trwałość i efektywność izolacyjną.    

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-30
Transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa, Pan przyjmujący zamówienie fachowo doradził! Zakupiony przeze mnie produkt jest najwyższej jakości. To już moje kolejne zamówienie i następnym razem także skorzystam z oferty tej firmy. Gotowy produkt otrzymałam w krótkim czasie. Paczka była bardzo dobrze zapakowana. Polecam każdemu!
2023-03-17
wsio ok
pixel