t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Markizy do okien dachowych ROOFLITE+/ MAGNETIC NEO

( ilość produktów: 6 )

Markizy ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO to akcesoria do okien dachowych zabezpieczające przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń. Są niezastąpione szczególnie w okresie letnim, gdy słońce intensywnie świeci i podnosi temperaturę na poddaszu.

Markizy Rooflite+ i Magnetic Neo – korzyści oraz cechy charakterystyczne

Markizy zewnętrzne ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO to produkty sterowane manualnie. Do ich podstawowych funkcji należy ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem i nasłonecznieniem pomieszczeń. Blokują aż 80% promieni słonecznych, dzięki czemu temperatura w pomieszczeniu znacząco się obniża. Skutecznie też zacieniają wnętrze. Zapewniają komfort termiczny bez ograniczania widoków za oknem. Chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. Markizy ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO wygłuszają hałas spowodowany opadami deszczu. Wykonane są z półprzezroczystej, pokrytej PVC siateczki z włókna szklanego, która przyjemnie rozprasza promienie słoneczne. Jest to materiał odporny na zmienne warunki atmosferyczne, szerszy niż szyba o 2 cm. Dzięki temu zapewnia jeszcze lepszą ochronę.

Istnieje możliwość otwarcia okna i przewietrzenia poddasza, nawet gdy markiza jest rozwinięta. Markizy te charakteryzuje również bardzo prosty montaż i obsługa – montuje się je od wewnątrz pomieszczenia. By je obsłużyć wystarczy otworzyć okno oraz zaczepić markizę na haczyki montowane na dole ramy okna. Zimą można markizę wsunąć do kasety, która jest z kolei montowana w górnej części okna. Zabezpieczymy ją wówczas przed niekorzystnym działaniem silnego mrozu i śniegu.

Markizy Rooflite+ i Magnetic Neo – możliwości zastosowania

Markizy ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO mogą być wykorzystywane w różnych rodzajach pomieszczeń na poddaszu. Jak wiadomo, poddasze jest szczególnie narażone na działanie słońca i uciążliwego ciepła. Markizy pomagają stworzyć doskonałe warunki oświetleniowe i komfort termiczny, co jest szczególnie ważne w okresie letnim. Sprawdzą się doskonale w sypialniach, salonach, pokojach gościnnych lub w biurze. W naszym domu zależy nam przecież na spokojnym i relaksującym wypoczynku czy stworzeniu optymalnych warunków do wykonywania codziennych czynności. W pracy promienie słoneczne mogą również przeszkadzać np. podczas użytkowania komputera. Z tego też względu markizy ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO sprawdzą się doskonale zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w miejscach, w których pracujemy.

Markizy Rooflite+ i Magnetic Neo – jak wybrać produkty z tej kategorii?

Decydując się na jakąkolwiek markizę musimy zawsze pamiętać o tym, by pasowała do naszego okna dachowego, dlatego musimy sprawdzić jego wymiary. Dane te odnajdziemy na tabliczce znamionowej, która znajduje się na skrzydle okna. Warto wiedzieć, że markizy ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO pasują nie tylko do okien ROOFLITE+ i MAGNETIC, ale również do okien dachowych DAKEA i DAKSTRA.

Ważna jest również jakość materiału – tkanina musi być wytrzymała i odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Te wszystkie cechy zagwarantuje nam jakość marki ROOFLITE+. Zapraszamy do sklepu Renowa24, gdzie znajdziemy markizy nie tylko tego producenta.

FAQ

Jakie są główne zalety markiz ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO?

Markizy ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO oferują skuteczną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem i nasłonecznieniem pomieszczeń. Blokują 80% promieni słonecznych, obniżając temperaturę wnętrza i zapewniając komfort termiczny. Dodatkowo chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz wygłuszają odgłosy padającego deszczu. Prosta obsługa, możliwość otwarcia okna przy rozwiniętej markizie i wytrzymały materiał to ich dodatkowe cechy.

Gdzie można zastosować markizy ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO?

Markizy te znajdują zastosowanie w różnych pomieszczeniach na poddaszu, takich jak sypialnie, salony, pokoje gościnne czy biura. Ich funkcjonalność wspiera stworzenie optymalnych warunków oświetleniowych i termicznych, szczególnie latem, zapewniając komfortowy wypoczynek w domu lub skuteczną pracę w biurze.

Jak wybrać odpowiednią markizę ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO?

Przy wyborze markizy należy uwzględnić wymiary okna dachowego, które znajdziemy na tabliczce znamionowej na skrzydle okna. Markizy ROOFLITE+ i MAGNETIC NEO pasują nie tylko do okien ROOFLITE+ i MAGNETIC, lecz także do DAKEA i DAKSTRA. Istotna jest jakość materiału, dlatego warto wybrać marki gwarantujące trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, (np. markę ROOFLITE+).

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-27
Pozytywnie
2023-03-17
Wszytko ok
pixel