Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ALTATERRA

42 Ilość produktów
 

Istnieje na rynku od 2001 roku. Firma wchodzi w skład prywatnej duńskiej grupy VKR Holding, która jest także właścicielem lidera na rynku produkcji okien dachowych — firmy VELUX.

Od założenia firmy do dnia dzisiejszego Altaterra rozprzestrzeniła swoją działalność. Dzisiaj może pochwalić się tym, że jest liderem na europejskim rynku marek własnych, a także dumnym właścicielem DAKEA.

Skąd wziął się sukces ALTATERRA?

Dzisiejszy sukces firma zawdzięcza ludziom, którzy chętnie ze sobą współpracują. Każda z zatrudnionych tutaj osób jest kreatywna, nie boi się ciężkiej pracy i innowacyjności. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są w stanie osiągnąć rezultaty, o których jeszcze do niedawna mogli tylko marzyć. Standardowe rozwiązania to coś, co współpracownicy ALTATERRA omijają szeroki łukiem.

Kilka słów o właścicielu ALTATERRA - grupie VKR HOLDING

Grupa VKR została założona w 1965 roku przez Villuma Kanna Rasmussena i nadal należy do jego rodziny. Do grupy należy wiele przedsiębiorstw, w tym lider na rynku okien dachowych — firma VELUX.

Celem przedsiębiorstwa jest stworzenie Spółek Modelowych, które współpracują ze sobą wzorowo. Spółką modelową nazywa się podmiot, która pracuje nad użytecznymi dla społeczeństwa produktami i dla której Klienci, pracownicy i dostawcy są najważniejsi.

Jakość produktów ponad wszystko

Dzięki przynależności do grupy VKR firma ALTATERRA ma dostęp do wiedzy, którą zdobyto podczas 80-letniej pracy nad oknami dachowymi oraz w czasie ich testowania. Pozwala to na tworzenie produktów najwyższej jakości, które odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi. Dzieje się tak również za sprawą procesu produkcyjnego, który został przygotowany z dbałością o każdy szczegół oraz dzięki surowcom najwyższej jakości, które pozyskiwane są z najlepszych środowisk.

Jakie produkty na rynek dostarcza firma ALTATERRA?

ALTATERRA sprzedaje okna dachowe w całej Europie. Produkty ALTATERRY można znaleźć w ponad 30 krajach. Oferta została starannie przygotowana i dopasowana do potrzeb Klientów, dzięki czemu właściciele marki są w stanie uzupełnić każdą ofertę potentata na rynku — firmy VELUX. Tym samym producent zapewnia swoim partnerom pełną gamę produktów, co pozwala im na zwiększenie rentowności i udziałów na rynku.

ALTATERRA w Polsce

ALTATERRA POLSKA Sp. z o.o. pomimo tego, że jest zarejestrowana w Polsce, w rzeczywistości zarządzana jest przez międzynarodowy zespół, który zlokalizowany jest w całej Europie.

Produkty, które oferuje spółka w bardzo szybkim tempie zyskały popularność. Obecnie sprzedawane są hurtowo nie tylko w naszym kraju, ale także na większości europejskich rynków.

ALTATERRA POLSKA dąży do tego, aby dostarczać swoim Klientom wysokiej jakości okna w atrakcyjnych cenach. Aby zachować niskie ceny, przy niezmiennie najwyższej jakości, firma przestrzega określonych zasad, do których należą:

  • wprowadzanie innowacyjnych technik produkcyjnych;
  • eliminacja niepotrzebnych kosztów (które są związane z łańcuchem dostaw) oraz cech produktu;
  • obniżenie kosztów związanych z marketingiem;
  • znaczne uproszczenie oferowanych towarów.

Mówiąc o spółce ALTATERRA warto wspomnieć, że jest właścicielem kilku marek. Należą do nich:

  1. DAKEA;
  2. ROOFLITE+;
  3. BALIO;
  4. CONTRIO.

ALTATERRA produkuje również okna dachowe dla AB Bechcicki Sp. z o.o. - mowa tutaj o marce MAGNETIC NEO.

Wszystkie wyżej wymienione są znane na rynku okien dachowych. Klienci cenią je przede wszystkim za wysoką jakość produktów oraz przystępne ceny.

Podsumowując — celem firmy ALTATERRA jest produkcja asortymentu o jak najwyższej jakości i jak najniższych cenach, które sprostają oczekiwaniom Klientów, którym zależy na trwałym produkcie i minimalizacji kosztów z nim związanych. Decydując się na węższy zakres asortymentu oraz minimalizację kosztów, zarówno marketingowych, jak i innych związanych z produkcją, spółka jest w stanie osiągnąć założony cel — dać Klientowi atrakcyjny i trwały produkt w atrakcyjnej cenie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-30
Transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa, Pan przyjmujący zamówienie fachowo doradził! Zakupiony przeze mnie produkt jest najwyższej jakości. To już moje kolejne zamówienie i następnym razem także skorzystam z oferty tej firmy. Gotowy produkt otrzymałam w krótkim czasie. Paczka była bardzo dobrze zapakowana. Polecam każdemu!
2023-03-27
Bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia.
pixel