Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okna obrotowe

2203 Ilość produktów

Okna dachowe obrotowe to popularne rozwiązanie, które umożliwia swobodną regulację strumienia światła w pomieszczeniach na poddaszu. Są one bardzo funkcjonalne i jednocześnie eleganckie, co przyciąga uwagę coraz większej liczby klientów. W tym artykule omówimy, czym charakteryzują się okna dachowe obrotowe, jakie są ich zalety i wady oraz jak je wybrać i zainstalować. 

Czym są okna dachowe obrotowe? 
Okna dachowe obrotowe to okna dachowe, które można obracać wokół osi poziomej lub pionowej. Dzięki temu umożliwiają one swobodną regulację strumienia światła i wentylacji w pomieszczeniach na poddaszu. Okna dachowe obrotowe są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, co umożliwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. 

Zalety okien dachowych obrotowych 

 • Regulacja strumienia światła i wentylacji 
  Okna dachowe obrotowe umożliwiają swobodną regulację strumienia światła i wentylacji w pomieszczeniach na poddaszu. Dzięki temu można zapewnić odpowiednie oświetlenie i wentylację w zależności od pory dnia i pogody. 
 • Funkcjonalność
  Okna dachowe obrotowe są bardzo funkcjonalne, ponieważ umożliwiają regulację strumienia światła i wentylacji, co pozwala na stworzenie komfortowych warunków życia na poddaszu. 
 • Elegancki wygląd 
  Okna dachowe obrotowe są eleganckie i stylowe, co przyciąga uwagę i dodaje uroku pomieszczeniom na poddaszu. 
 • Łatwa obsługa 
  Okna dachowe obrotowe są łatwe w obsłudze, ponieważ umożliwiają swobodną regulację strumienia światła i wentylacji za pomocą prostych mechanizmów. 

Okna dachowe obrotowe są funkcjonalnym i eleganckim rozwiązaniem dla pomieszczeń na poddaszu. Umożliwiają swobodną regulację strumienia światła i wentylacji, co pozwala na stworzenie komfortowych warunków życia. Należy jednak pamiętać, że okna dachowe obrotowe są droższe i trudniejsze w montażu niż zwykłe okna dachowe, dlatego ich wybór i instalacja powinny być dokładnie przemyślane. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-01
Wszystko, według ustaleń. Jedynie lekkie uszkodzenie przesyłki co nie miało wpływu na funkcjonowanie okna
2023-03-27
Bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia.
pixel