Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Styropian

2117 Ilość produktów

Wybierz rozwiązanie w zakresie ocieplania budynków. Styropian do ocieplenia pozwala na tworzenie skutecznych izolacji termicznych oraz akustycznych. Szeroki asortyment produktów oraz nowoczesne rozwiązania pozwalają na wybór styropianu dobranego do specyfiki budynków czy pomieszczeń. W ofercie sklepu renowa24 znajdziesz m.in. styropian budowlany, który znajduje zastosowanie w miejscach o dużej wilgotności, które są narażone na działanie wody, do ocieplania ścian zewnętrznych elewacji, do ocieplania fundamentów i piwnic, jako wypełnienie konstrukcji wewnętrznych ścianek działowych, wypełnienie podłóg, dachów. Nasz sklep oferuje styropian do ocieplenia domu, budynków gospodarczych czy budynków użyteczności publicznej dostępny w wielu wariantach. Z wyżej wymienionych wariantów z łatwością wybierzesz produkty przystosowane do potrzeb.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając styropian do ocieplania?

Na rynku jest dostępna szeroka gama styropianu na ocieplenie, która jest zróżnicowana pod kątem kilku parametrów. Istotne są parametry takie jak:

współczynnik lambda – jest to współczynnik przewodzenia ciepła w przedziale od 0,031 do 0,045 - im jest niższy, tym lepiej. Decyduje on o tym, jaką grubość musi mieć styropian na ocieplenie domu i jaki będzie bilans energetyczny budynku; styropian budowlany do ocieplenia pomimo tego, że różni się grubością, to posiada takie same właściwości izolacyjne,

- grubość - od 1 cm do 30 cm, styropian na ocieplenie domu powinien mieć grubość przystosowaną odpowiednio do przeznaczenia. Inną grubość powinien mieć np. styropian do ocieplenia stropów domu (5 cm), inną do ocieplenia fundamentów i piwnic (8-12 cm), inną do ocieplenia ścian zewnętrznych (12-15 cm) i inną do ocieplenia dachu płaskiego (25-30 cm), twardość, nienasiąkliwość.

Styropian budowlany - zalety

Niska przewodność cieplna, trwałość, nietoksyczność, ekologiczny charakter, estetyka rozwiązania, odporność na działanie wielu czynników, łatwość w obróbce, różnorodne zastosowanie.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości styropian budowlany na ocieplenie dachu, do ocieplenia ścian zewnętrznych czy styropian do ocieplenia całego domu, dostępny w konkurencyjnej cenie, zapraszamy!Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-13
Solidny sklep, transakcja przebiegła prawidłowo .
2021-12-02
Polecam sprzedajacego w 100%
pixel