Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Markizy

489 Ilość produktów

 Markizy okienne to dla dużej liczby użytkowników tylko skuteczna ochrona przed słońcem i nadmiernym nagrzewaniem się wnętrz. Jak się okazuje, mają one szereg dodatkowych atutów. W naszej ofercie prezentujemy najlepsze rozwiązania w tym zakresie, które zapewnią naszym Klientom kompleksowe doposażenie okien dachowych.

Zalety markiz okiennych

Podstawową zaletą markiz okiennych jest montaż po zewnętrznej stronie okien. Pozwala to na skuteczne zapobieganie nagrzewaniu się okiennic, a co za tym idzie przegrzaniu wnętrza. Przez markizy skutecznie blokowane jest ostre światło słoneczne w związku z czym, zapewniają one efektywniejszą ochronę w porównaniu do klasycznych rolet. Markizy zapewniają wnętrzom przyjemny chłód w upalne dni dzięki absorpcji promieni słonecznych, które blokowane są jeszcze przed zetknięciem się z szybą. Funkcja zacieniania i ochrona przed nagrzewaniem się wnętrza to nie są jedyne walory markiz. Oferują one również doskonałą widoczność na zewnątrz. Zastosowanie markiz pozwala na uzyskanie wystarczającej ilości światła we wnętrzach, ale także pozwala na swobodne spoglądanie na to, co za oknem. Stosując markizy nie obawiajmy się o wzrok ciekawskich sąsiadów.

Dzięki markizom okiennym uzyskamy równomierny rozkład natężenia światła we wnętrzach ulokowanych na poddaszach. Markizy gwarantuje przyjemny klimat i ulgę dla naszych oczu. Zaciągnięta markiza okienna pozwala na komfortowe oglądanie telewizji, pracowanie na komputerze oraz wykonywanie tym podobnych czynności, bez obaw o nieprzyjemne refleksy świetlne. Dostępne w różnych wariantach markizy służą również jako skuteczna ochrona przed owadami, spełniając rolę moskitiery. Dzięki zastosowaniu markiz zmniejszymy promieniowanie UV, które powoduje odbarwienia i blaknięcie przedmiotów, którą są w obszarze okna.

Rodzaje markiz okiennych

Markizy okienne dostępne są w trzech wariantach,: elektryczne, które są sterowane za pomocą prądu, kiedy to sterujemy nimi przy pomocy pilota lub przełącznika naściennego, a także w opcji manualnej, czyli obsługi ręcznej bądź z wykorzystaniem drążka oraz także elektryczne, ale zasilane energią słoneczną (tzw. solarne). Systemy pozwalają na dopasowanie ustawienia markiz do indywidualnych potrzeb użytkownika, a także w zależności od nasłonecznienia. Każdy znajdzie model markizy, który spełni jego oczekiwania funkcjonalne, jak i estetyczne, bo dostępne są one w różnych wariantach kolorystycznych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-27
Pozytywnie
2023-03-27
Bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia.
pixel