t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Styropian MAGNETIC NEO

( ilość produktów: 345 )

 

Styropian Magnetic Neo to materiał budowlany zaliczany do grupy nowoczesnych produktów do izolacji termicznej. Skierowany jest zarówno do profesjonalnych budowlańców, jak i do osób prywatnych zainteresowanych budową lub remontem swojego domu. Zastosowanie styropianu Magnetic Neo jest rekomendowane zarówno w nowych budynkach, jak i w ramach renowacji istniejących, zwłaszcza tam, gdzie istotne jest osiągnięcie wysokiej efektywności energetycznej. 

Korzyści oraz cechy charakterystyczne

 Styropian Magnetic Neo oferuje wiele korzyści, które wynikają z jego zaawansowanych właściwości termoizolacyjnych. Ten produkt pozwala na poprawę komfortu cieplnego w budynkach, a tym samym przyczynia się do znaczących oszczędności w zużyciu energii. Wsparcie dla systemów ogrzewania to kolejny cel, jaki można osiągnąć, decydując się na produkt tej kategorii. Co więcej, płyty styropianowe charakteryzują się trwałością i wytrzymałością, co gwarantuje długotrwałe i efektywne użytkowanie. 

Możliwości zastosowania

 Styropian Magnetic Neo jest wszechstronnym produktem do izolacji termicznej, który można zastosować w różnych częściach budynku, w tym w izolacji ścian zewnętrznych, podłóg czy dachów. Prawidłowy montaż styropianu jest kluczowy dla uzyskania optymalnych wyników, dlatego zaleca się zastosowanie profesjonalnych systemów ociepleń oraz przestrzeganie zaleceń producenta. 

Wybór produktu

 Wybierając styropian Magnetic Neo, warto zwrócić uwagę na jego grubość i wymiary - powinny one być dostosowane do specyfiki projektu budowlanego. Ponadto, pamiętaj o sprawdzeniu certyfikatów potwierdzających jakość i efektywność produktu. Pamiętaj, że inwestycja w wysokiej jakości materiały budowlane przekłada się na długotrwałość i efektywność budynku.

FAQ

Czy styropian Magnetic Neo jest odpowiedni dla wszystkich typów budynków?

Styropian Magnetic Neo jest uniwersalnym materiałem izolacyjnym, który może być stosowany w różnych typach budynków - od domów jednorodzinnych po duże obiekty komercyjne i przemysłowe. Zawsze jednak warto skonsultować wybór izolacji z profesjonalnym doradcą budowlanym lub architektem. 

Czy styropian Magnetic Neo jest trudny w montażu?

Montaż styropianu Magnetic Neo nie jest szczególnie skomplikowany, ale wymaga przestrzegania odpowiednich technik i zaleceń producenta, aby zapewnić optymalną efektywność termiczną. Zaleca się zatrudnienie profesjonalnej ekipy montażowej, zwłaszcza w przypadku dużych projektów. 

Jakie korzyści daje zastosowanie styropianu Magnetic Neo?

Zastosowanie styropianu Magnetic Neo przyczynia się do poprawy komfortu cieplnego w budynku, oszczędzania energii, a tym samym do zmniejszenia kosztów ogrzewania. Ponadto, ten produkt charakteryzuje się dużą trwałością, co gwarantuje długotrwałe i efektywne działanie. 

Czy styropian Magnetic Neo można zastosować na podłogach i dachach?

Tak, styropian Magnetic Neo jest wszechstronnym materiałem, który można zastosować w różnych częściach budynku, w tym do izolacji ścian zewnętrznych, podłóg i dachów. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając styropian Magnetic Neo?

Przy wyborze styropianu Magnetic Neo warto zwrócić uwagę na jego grubość i wymiary, które powinny być dostosowane do specyfiki danego projektu. Ważne jest również sprawdzenie certyfikatów potwierdzających jakość i efektywność produktu.

Czy styropian Magnetic Neo jest odporny na wilgoć?

Tak, jedną z cech styropianu Magnetic Neo jest odporność na działanie wilgoci, co czyni go idealnym materiałem do izolacji w miejscach narażonych na zawilgocenie. Jednak, nawet przy zastosowaniu tego typu materiałów, ważne jest zapewnienie odpowiedniej ochrony przeciwwilgociowej w budynku. 

Czy styropian Magnetic Neo jest ekologiczny?

Styropian Magnetic Neo, podobnie jak inne produkty styropianowe, jest materiałem o niskim wpływie na środowisko. Jest wysoce efektywny energetycznie, co przekłada się na redukcję emisji CO2 przez ogrzewanie budynków. Ponadto, niektóre typy styropianu są w pełni recyklingowalne. Zawsze jednak warto sprawdzić informacje o recyklingu od producenta.

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-01
Wszystko, według ustaleń. Jedynie lekkie uszkodzenie przesyłki co nie miało wpływu na funkcjonowanie okna
2023-03-25
Ok
pixel