t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OKPOL

( ilość produktów: 411 )

strefa marki OKPOL

 

 

KLIKNIJ poniżej i dowiedz się:

 

  1. Kategorie OKPOL
  2. Poznaj OKPOL
  3. Sprawdź bestsellery OKPOL

 

Kategorie OKPOL

 

 

Poznaj OKPOL


Marka OKPOL została założona w 1991 r. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji okien. Jest spółką tylko z polskim kapitałem a jej produktu są dostępne w kilkudziesięciu krajach na świecie. Przez ponad 30 lat OKPOL doskonali swoje produkty zgodnie z nowoczesną estetyką i zmieniającymi się przepisami oraz wymogami budowlanymi. W ofercie OKPOL znajdziecie wygodne, trwałe i bezpieczne produkty.

 

Oferta OKPOL zadowoli najbardziej wymagających klientów

Firma OKPOL oferuje okna w wielu rozmiarach i stylach. Do ich produkcji wykorzystuje najlepsze surowce, które są trwałe, estetyczne oraz przyjazne w użytkowaniu.

1. Okna dachowe (tradycyjne):

 • 3-szybowe drewniane okna dachowe – są produkowane w energooszczędnej technologii SuperThermo. Posiadają stabilną i solidną konstrukcją z klejonego drewna sosnowego. Dodatkowo posiadają zewnętrzne oblachowanie z aluminium. To sprawia, że szczelność i termoizolacyjność okna są na najwyższym poziomie.
 • 3-szybowe okna dachowe wykonane z PVC – do ich produkcji również zastosowano energooszczędną technologię SuperThermo. Te okna dachowe najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgoci, czyli w Waszych kuchniach, łazienkach i pralniach. W tym przypadku okna dachowe są wykonane z wielokomorowych profili PVC i wzmocnione profilami stalowymi a także wypełnione pianką poliuretanową. Te wszystkie cechy składają się na znakomitą izolację termiczną okna dachowego.
 • 2-szybowe drewniane okna dachowe – ich profil jest wykonany z wysokogatunkowego, klejonego drewna sosnowego, które zostało trzykrotnie pomalowane. Okno wyróżnia się przyjemnym i ciepłym kolorem naturalnej sosny. Dodatkowo jest wyposażone w nawiewnik NEO-VENT, który zapewni Wam stały dopływ świeżego powietrza. Zastosowanie 4 uszczelek sprawia, że przez okno nie ucieka ciepło. Klamka jest wyposażona w kluczyk i oferuje możliwość mikrorozszczelnienia.
 • 2- szybowe okna dachowe wykonane z PVC – są wykonane z wielokomorowych profili PVC, które zostały wypełnione pianką poliuretanową oraz wzmocnione stalowymi rdzeniami. Okno jest łatwe do utrzymania w czystości. Jest również wyposażone w nawiewnik NEO-VENT oraz klamkę z kluczykiem.

2. Rolety wewnętrzne:

 • Roleta zaciemniająca — została wyposażona w 3 pary zaczepów zamontowanych po bokach skrzydła. Dzięki nim możecie zatrzymać roletę w dowolnej pozycji. Mechanizm rolujący roletę jest osłonięty przez aluminiową listwę maskującą. Tylna osłona materiału zapobiega nagrzewaniu się tkaniny, spowodowanym przez działanie promieni słonecznych.
 • Roleta plisowana  — skutecznie chroni przed ostrym światłem słonecznym. Wykonana jest z poliestru, dzięki czemu plisy nie stracą swojego kształtu. OKPOL oferuje szeroką gamę kolorystyczną rolet plisowanych. Z kolei prowadnice możecie wybrać w kolorze białym lub srebrnym.

3. Wyłazy dachowe:

 • Wyłaz 3-szybowy drewniany otwierany do góry ISW I22 — Jego profil jest wykonany z klejonego drewna sosnowego najwyższego gatunku. Wyłaz cechują się niezwykłą szczelnością dzięki zastosowaniu aż czterech uszczelek. Klamka posiada funkcję mikoruchylenia oraz kluczyk. Wyłaz posiada także siłowniki, które wspomagają wygodne otwieranie skrzydła. Jest on przeznaczony do ogrzewanych pomieszczeń użytkowych.
 • Wyłaz 3-szybowy PVC otwierany do góry IGWX N22 — Składa się z profili PVC, które są wypełnione pianką poliuretanową oraz dodatkowo wzmocnione stalowymi rdzeniami. Dzięki temu wyłaz wykazuje znakomite właściwości termoizolacyjne. Rama wyłazu jest odporna na działanie wilgoci i nie wymaga specjalnej konserwacji. Dodatkowo jest łatwa w czyszczeniu. Cztery uszczelki sprawiają, że wyłaz jest niezwykle szczelny. Jego klamka posiada kluczyk oraz funkcję mikrouchylenia. Producenci zalecają jego montaż w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza.
 • Wyłaz 2-szybowy drewniany ISW E2 – Wykonany z klejonego drewna sosnowego najwyższej jakości. Dodatkowo drewniana rama jest trzykrotnie pomalowana. Wzrok przyciąga ciepły i przytulny kolor naturalnego drewna sosnowego. Zastosowanie czterech uszczelek sprawia, że wyłaz jest wyjątkowo szczelny. Ten model oferuje Wam duży zakres kąta montażu od 15° do 65°. Możliwość zabezpieczenia klamki kluczykiem. Wyłaz posiada również funkcję mikrorozszczelnienia. Wygodne otwieranie zapewnią Wam zamontowane siłowniki.
 • Wyłaz 2-szybowy PVC IGWX E2 – Zbudowany z wielokomorowych profili PVC, które są wypełnione pianką poliuretanową a także wzmocnione stalowymi rdzeniami. To wszystko sprawia, że wyłaz ma znakomite właściwości termoizolacyjne. Profile cechują się wysoką odpornością na działanie wilgoci. Dodatkowo nie wymagają specjalnej konserwacji a także są łatwe w utrzymaniu w czystości. Płynne otwieranie wyłazu ułatwią Wam zamontowane siłowniki. Posiada on klamkę, której otwieranie możecie zabezpieczyć dołączonym kluczykiem. Możecie również ustawić wyłaz w pozycji mikrouchylenia. Szeroki zakres kąta montażu 15-65°. Wyłaz idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których panuje wysoki poziom wilgoci.

strefa marki OKPOL

OKPOL, artykuły blogowe
Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-27
Pozytywnie
2023-03-25
Ok
pixel