Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Styropian TERMO ORGANIKA

207 Ilość produktów

Styropian Termo Organika to jeden z najczęściej wybieranych produktów na rynku, oferowany przez lidera w branży produktów materiałów izolacyjnych. Termo Organika to firma, która istnieje od 1997 roku i dostarcza wysokiej jakości produkty do ocieplania budynków, potwierdzone Rekomendacją Instytutu Techniki Budowlanej.

Dalmatyńczyk - jedyny w Polsce styropian w kropki Termo Organika

Warto wiedzieć, że Termo Organika to od 2004 roku jedyny w Polsce producent charakterystycznego styropianu w kropki, tzw. Dalmatyńczyka. Prawa do jego produkcji przez Termo Organikę zastrzeżone są zarówno w Polskim, jak i Europejskim Urzędzie Patentowym. Kropkowany styropian poddawany jest stałym badaniom jakości, co zwiększa gwarancję jego solidności i zapobiega powstawaniu na rynku podróbek nieuczciwej konkurencji.

Produkty izolacji cieplnej Termo Organika

Styropiany Termo Organika to szereg produktów, nieustannie ulepszanych, do wszystkich typów budynków - mieszkań, jednorodzinnych domów, hal, budynków użyteczności publicznej itp. W zależności od potrzeb konkretnego ocieplenia podzielono produkty na 5 głównych kategorii:

  • styropian Termo Organika Fasada,
  • styropian Termo Organika Fundament,
  • styropian Termo Organika Dach-Podłoga,
  • styropian Termo Organika Parking,
  • specjalny styropian Termo Organika.

Styropian Termo Organika a budownictwo energooszczędne

Styropian Termo Organika Fasada wyróżnia się szerokimi parametrami termoizolacyjnymi, gwarantując tym samym ochronę przed stratami ciepła przez ściany zewnętrzne oraz oszczędność kosztów ogrzewania. Do najczęściej wybieranych należą styropian Termo Organika 15 cm i 20 cm. Z kolei styropiany Termo Organika Dach-Podłoga oraz Parking (w tym styropian EPS 100), przeznaczone są do termoizolacji dachów, podłóg, stropów, parkingów czy hal. Wzbogacone zostały w system odporności na obciążenia. Jednak w ekstremalnych warunkach, takich jak duża wilgotność, zmiany temperatury i spore obciążenia, szczególnie sprawdzi się styropian Termo Organika Fundament.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie budowlanym, w którym otrzymasz styropian Termo Organika w dobrej cenie!
 

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-16
Profesjonalne podejście do klienta. Polecam 100 %
2021-12-02
Wszystko ok.
pixel