Okna dachowe OKPOL 3-szybowe

( ilość produktów: 152 )

Okna dachowe OKPOL 3-szybowe to superenergooszczędne okna od polskiego producenta z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji okien i wyłazowych dachowych. Zastosowany w oknie pakiet trzyszybowy zwiększa izolację termiczną i akustyczną. Okna OKPOL wykonano w nowoczesnej technologii SuperThermo, dzięki której okna wyróżniają się doskonałymi parametrami cieplnymi, zapewniającymi komfort w pomieszczeniu. Szyba hartowana zwiększa odporność na gradobicie oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym zmienność temperatur). Regulowana wentylacja zapewnia dostęp do świeżego powietrza w budynku przy zachowaniu bilansu cieplnego. 

Okna dachowe OKPOL trzyszybowe w Renowa24.pl 

Oferujemy okna dachowe OKPOL 3-szybowe z powłoką samoczyszczącą, antyroszeniową oraz z laminowaną szybą pomagającą w wyciszeniu hałasu. W Renowa24.pl kupisz zarówno okna z PVC, przeznaczone szczególnie do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności (jak łazienki czy kuchnie), a także okna z drewna sosnowego o nowoczesnym designie. Zapewniamy darmową dostawę okien dachowych OKPOL o dowolnie wybranym rozmiarze. 
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel