Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drążki

5 Ilość produktów

Okna dachowe to niezwykle ważny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania na poddaszu. Jednakże, ze względu na ich umiejscowienie, nie zawsze są łatwe do otwierania i zamykania. W takiej sytuacji pomocny może okazać się drążek do okien dachowych. W poniższym artykule dowiesz się, jak korzystać z drążka do okien dachowych, jakie są jego zalety, a także które okna dachowe wymagają takiego narzędzia. 

Drążki to narzędzia, które umożliwiają łatwe i bezpieczne otwieranie i zamykanie okien dachowych. Są to zazwyczaj metalowe pręty, które przytwierdza się do klamki okna, umożliwiając korzystanie z niego bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz lub używania drabiny. 

Dlaczego warto korzystać z drążków do okien dachowych? 

Korzystanie z drążków do okien dachowych ma wiele zalet. Przede wszystkim umożliwia bezpieczne otwieranie i zamykanie okna, bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz czy korzystania z drabiny. Ponadto drążki są łatwe w obsłudze i mogą być pomocne dla osób starszych czy niepełnosprawnych. 

Jak korzystać z drążków do okien dachowych? 

  • Wybierz odpowiedni drążek. Przed rozpoczęciem korzystania z drążka należy wybrać odpowiedni model, który będzie pasował do konkretnego okna dachowego. Warto upewnić się, że drążek jest wykonany z solidnego materiału i ma odpowiednie wymiary. 
  • Montaż drążka. Montaż drążka do okna dachowego jest stosunkowo prosty. Wystarczy przytwierdzić go do klamki okna zgodnie z instrukcją producenta. Ważne jest, aby drążek był zamocowany stabilnie i bezpiecznie. 
  • Operowanie oknem dachowym przy użyciu drążka. Korzystanie z drążka do okien dachowych jest proste. Po zamontowaniu drążka na klamce okna należy go po prostu obrócić w odpowiednim kierunku, aby otworzyć lub zamknąć okno. 

Zalety korzystania z drążków do okien dachowych 

  • Bezpieczeństwo. Korzystanie z drążków do okien dachowych zwiększa bezpieczeństwo podczas otwierania i zamykania okna. Nie trzeba wychodzić na zewnątrz czy korzystać z drabiny, co zmniejsza ryzyko upadku. 
  • Łatwość obsługi. Drążki do okien dachowych są łatwe w obsłudze i pozwalają na wygodne korzystanie z okien dachowych, nawet wtedy, gdy znajdują się wysoko. 

Korzystanie z drążków do okien dachowych to proste i bezpieczne rozwiązanie, które pozwala na wygodne korzystanie z okien dachowych, bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz czy korzystania z drabiny. Wybierając drążki do okien dachowych, warto zwrócić uwagę na materiał wykonania, regulowaną długość oraz bezpieczeństwo użytkowania. 

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-30
Transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa, Pan przyjmujący zamówienie fachowo doradził! Zakupiony przeze mnie produkt jest najwyższej jakości. To już moje kolejne zamówienie i następnym razem także skorzystam z oferty tej firmy. Gotowy produkt otrzymałam w krótkim czasie. Paczka była bardzo dobrze zapakowana. Polecam każdemu!
2023-03-27
Pozytywnie
pixel