t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rolety zewnętrzne VELUX — dlaczego warto? Na jakie dofinansowanie może liczyć klient?

2020-03-27
Rolety zewnętrzne VELUX — dlaczego warto? Na jakie dofinansowanie może liczyć klient?

Choć rolety zewnętrzne są popularne wśród użytkowników, mało która osoba decyduje się na kupno rolet zewnętrznych dedykowanych oknom dachowym. Warto jednak zastanowić się nad tym rozwiązaniem, ponieważ daje ono wiele korzyści. Dlaczego zatem warto zastosować rolety zewnętrzne do okien dachowych?

Nie ulega wątpliwości, że dom powinien być oazą spokoju, do której chętnie wraca każdy domownik. Warto zatem zadbać o odpowiednie warunki, jakie w nim panują. Szczególną uwagę należy poświęcić poddaszu, na którym warunki często są zupełnie inne, niż w pozostałych częściach domu. W zachowaniu odpowiedniej izolacyjności lub komfortu użytkowania mogą pomóc rolety zewnętrzne na okna dachowe, które jak podkreśla producent, są w stanie m.in. zredukować nagrzewanie się wnętrza nawet o 94%, a także zaciemnić wnętrze w 100%. Ponadto nie da się ukryć, że są doskonałą zaporą antywłamaniową oraz doskonale minimalizują hałasy podczas opadów. Jak zatem widać — mają wiele zalet, o których nie można zapominać podejmując ostateczną decyzję o ich zakupie.

Zalety, o których nie można zapominać?

Przyglądając się zaletom rolet zewnętrznych, nie da się ukryć, że jest to jedyne wyposażenie, które może pokonać zarówno światło, jak i ciepło oraz hałas z zewnątrz. Jak można się spodziewać — takiego rozwiązania nie można osiągnąć, stosując inne dodatkowe elementy wyposażenia okna dachowego.

okna dachowe

Rolety zewnętrzne, które oferuje VELUX, wykonane zostały z bardzo trwałego i dodatkowo lakierowanego aluminium. Oznacza to, że są niezwykle trwałe i bezawaryjne, bez względu na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Dzięki montażowi wspomnianego produktu, jego użytkownik może mieć pewność, że słońce nie będzie przeszkadzać mu w czasie pracy na komputerze, podczas czytania, czy odpoczynku na kanapie. Jak wspomnieliśmy powyżej — opuszczona roleta zewnętrzna blokuje docieranie promieni słonecznych do pomieszczenia w 100%.

A jeśli o zaciemnieniu mowa, nie można zapominać także o ochronie poddasza przed upałem i chłodem. To kolejny atut, który docenią osoby stawiające na rolety zewnętrzne VELUX. Dzięki wspomnianemu aluminium promienie słoneczne są odbijane od powierzchni rolety, dzięki czemu nie docierają do pomieszczeń. Dzięki temu temperatura w poszczególnych częściach poddasza nie zwiększa się nadmiernie, dzięki czemu nawet podczas największych upałów na poddaszu będzie przyjemnie chłodno.

okna dachowe

Odwracając sytuację, warto mieć również na uwadze, że zimą rolety zewnętrzne chronią poddasze przed uciekaniem ciepła. Oznacza to, że użytkownicy dzięki nim są w stanie znacznie poprawić komfort termiczny, a tym samym zmniejszyć rachunki za energię cieplną. Kolejną zaletą, o której nie są w stanie zapomnieć osoby lubiące ciszę, jest fakt, że rolety zewnętrzne VELUX doskonale tłumią hałasy dochodzące z zewnątrz, w tym również odgłosy opadów. Dzięki mocnej i stabilnej aluminiowej konstrukcji błoga cisza będzie mogła być zachowana. Producent podkreśla, że oferowany produkt jest w stanie zmniejszyć hałasy z zewnątrz nawet o 10 dB w stosunku do okna dachowego, które nie posiada takiego dodatkowego wyposażenia. Dzięki temu użytkownicy mogą spokojnie pracować, uczyć się, a także odpoczywać, szczególnie nocną porą.

okna dachowe

Promocja, jak żadna inna!

Dodatkową zachętą dla każdego klienta, który kupi rolety zewnętrzne VELUX, może okazać się oferowane przez producenta dofinansowanie. Jak je otrzymać? Wystarczy, że w dniach od 9 marca do 31 maja 2020 roku klient kupi rolety i zarejestruje fakturę. Następnie do dnia 31 sierpnia 2020 roku dokona montażu okna, a następnie zarejestruje fakturę. Wówczas będzie mógł odebrać dofinansowanie, które oferuje producent.

okna dachowe

Bez względu na to, czy klient skorzysta z promocji, czy nie, powinien poważnie zastanowić się nad tym, czy montować rolety zewnętrzne dedykowane do okien dachowych czy nie. Powyższe zalety pokazują, że jest to rozwiązanie jak najbardziej słuszne.


Masz pytania? Napisz do nas.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy chętnie Ci pomogą w każdej sprawie. Po prostu zadzwoń lub napisz do nas.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-30
Kontakt bezproblemowy, szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
2023-03-17
Wszytko ok
pixel