Jakie okna dachowe wybrać? Nasz ranking producentów!

2020-03-06
Jakie okna dachowe wybrać? Nasz ranking producentów!

Przyglądając się ofercie rynkowej okien dachowych, nie sposób nie zauważyć, że jest ona niezwykle bogata. Nic zatem dziwnego, że wiele osób, które szukają odpowiednich rozwiązań, ma mętlik w głowie. Mając to na uwadze, jako dystrybutor tego typu rozwiązań, pracownicy Renowa24.pl przygotowali ranking producentów okien dachowych. Jeżeli nie wiecie, które okna są najlepsze, zachęcamy do zapoznania się z naszym zdaniem.

Nie da się ukryć, że chcąc wykorzystać efektywnie poddasze, należy je dobrze doświetlić. Doskonałym rozwiązaniem będą zatem wysokiej jakości okna dachowe, które nie tylko sprawią, że na poddaszu zapanuje jasność, ale także spełnią wszelkie wymogi przepisów budowlanych, które dotyczą termoizolacyjności budynku. Które produkty zatem wybrać, aby być z nich w 100% zadowolonym?

Ex aequo VELUX i FAKRO

Czołówkę producentów okien dachowych niezmiennie od wielu lat zajmuje dwóch producentów — Velux i Fakro. Wspomniane firmy przodują w wielu rankingach, zarówno ogólnopolskich, jak i subiektywnych.

okno dachowe

Pierwszy z wymienionych producentów oferuje swoim klientom okna dachowe, których produkcja opiera się na najnowszych technologiach, dzięki czemu produkty są nie tylko wysoce termoizolacyjne, ale także bezpieczne dla użytkowników i niezwykle ładne. Warto mieć przy tym na uwadze, że spełniają wszelkie normy, co potwierdza szereg certyfikatów, jakimi może pochwalić się producent.

okno dachowe

FAKRO to drugi z producentów, który w niczym nie ustępuje wyżej wymienionemu. Firma specjalizuje się w produkcji okien standardowych (uchylno — obrotowych, uchylnych, czy obrotowych). W ofercie można jednak spotkać także produkty niestandardowe, które są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez FAKRO produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, izolacji termicznej i akustycznej, a także atrakcyjną ceną, co nie jest bez znaczenia dla wielu klientów.

Magnetic

O oknach dachowych Magnetic słychać coraz częściej. Nic w tym dziwnego, ponieważ okna wywodzące się spod tej marki to produkty wysokiej jakości. Produkty Magnetic są w pełni funkcjonalne. Sprawdzają się pod każdym względem.

okno dachowe

Warto podkreślić, że klienci cenią je nie tylko za dobre wykonanie, ale także za przystępną cenę, dzięki której mogą pozwolić sobie na doskonałe doświetlenie poddasza. Wysoka jakość izolacji akustycznej i cieplnej to ich znak rozpoznawczy. Producent daje na nie 10-letnią gwarancję, co dla wielu osób jest kartą przetargową.

Dobroplast

Dobroplast jest firmą, która feruje rozwiązania dające klientowi wiele możliwości. Pomimo tego, że wymieniony producent jest znany głównie z okien fasadowych, trzeba przyznać, że goni swoich konkurentów, jeśli chodzi o produkcję okien dachowych. Okna dachowe Dobroplastu charakteryzują się dobrymi parametrami zarówno izolacji termicznej, jak i akustycznej, bardzo dobrą szczelnością oraz prostotą użytkowania i montażu.

okno dachowe

Okna dachowe wspomnianego producenta zaprojektowano tak, aby były odporne nie tylko na zabrudzenia i starzenie się, a także na zmiany temperatury, czy wilgoć. Materiał PCV, z którego zostały wykonane jest niezwyle estetyczny, dzięki czemu pomieszczenia nabierają eleganckiego charakteru.

Rooflite+

Rooflite+ to marka znana na całym świecie. Ten producent okien dachowych stara się sprostać oczekiwaniom klientów, dla których liczą się nie tylko względy funkcjonalne, ale także estetyczne. Atrakcyjne ceny i dokładność wykonania to znak rozpoznawczy tego producenta.

okno dachowe

Balio

Okna dachowe Balio to produkty w przystępnych cenach, dzięki czemu może sobie pozwolić na nie każdy, kto myśli o przystosowaniu poddasza, jako powierzchni mieszkalnej. Balio to firma, która posiada doświadczenie i renomę. Cała konstrukcja okien jest nie tylko funkcjonalna, ale również ekonomiczna. Okna posiadają długi okres gwarancji.


Buduj i remontuj razem z nami!

logo renowa24.pl

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel