Styropian parkingowy

( ilość produktów: 93 )

Styropian parkingowy powinien wyróżniać się przede wszystkim bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia mechaniczne, niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła oraz doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. W naszej internetowej hurtowni budowlanej znajdziesz styropiany parkingowe o różnorodnych parametrach i szerokim zastosowaniu

Gdzie stosuje się styropian parkingowy?

Styropian parkingowy ma wiele zastosowań. Najczęściej wybiera się go jako materiał do izolacji cieplnej parkingów, posadzek, garażu, posadzek hal przemysłowych. Styropian garażowy można wykorzystać zarówno w starym i nowym budownictwie, jak i w mieszkaniach oraz domach prywatnych, a także miejscach użyteczności publicznej. 

Kup styropian parkingowy w sklepie budowlanym online

Zapraszamy do naszego sklepu budowlanego online, w którym znajdziesz szeroki wybór styropianów parkingowych w dobrej cenie. Oferujemy materiały izolacyjne o różnej grubości od 1 do 30 cm. Współpracujemy z czołowymi producentami materiałów ociepleniowych jak Termo Organika, Arsanit czy Swisspor, dzięki czemu zawsze mamy na stanie większość styropianów i akcesoriów, przydatnych do wykonania każdego rodzaju systemu ociepleń. Oferujemy również darmowy transport zakupionego stryropinu w wybranym przez Ciebie terminie. 
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel