okna dachowe 4-szybowe

( ilość produktów: 81 )

Nowe okna dachowe 4-szybowe cieszą się coraz większą popularnością. Ich zespolony, szczelny pakiet zapewnia dużą energooszczędność. Cenione są przede wszystkim za duże walory termoizolacyjne. Dla porównania - standardowe okna PCV mogą mieć nawet do 1,1 W/m2K, natomiast okna połaciowe 4-szybowe zaledwie 0,3 W/m2K (to wynik na poziomie izolacji cieplnej, porównywalnej do nowoczesnych ścian). Dzięki temu pomagają zmniejszać rachunki za ogrzewanie. Wyróżniają się również doskonałą izolacją akustyczną (nawet do 50 Db.). Sprawdzą się więc szczególnie w budownictwie pasywnym, położonym przy ruchliwych, hałaśliwych miejscach.

Nasz sklep budowlany online oferuje okna dachowe czteroszybowe z kołnierzem lub bez, drewniane lub drewniano-poliuretanowe. Proponujemy także okna dachowe balkonowe i inne o wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów. Wyróżnia nas atrakcyjna cena i pomoc w doborze optymalnych materiałów budowlanych do domu lub firmy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel