Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Silikony i akryle

2 Ilość produktów

Silikony to materiały stosowane podczas remontów i prac wykończeniowych. Są to elastyczne i wodoszczelne substancje uszczelniające lub uszczelniająco-klejące. Wykazują się odpornością na promieniowanie UV, zmiany temperatur i wpływ chemikaliów. Dodatkowo silikony sanitarne są niewrażliwe na działanie wilgoci, grzybów oraz pleśni. Dzięki ich właściwościom są niezbędne podczas montażu i uszczelniania wanien, pryszniców, umywalek i brodzików. Można je stosować także na zewnątrz.

Silikony i akryle

 

Silikony mogą być kolorowe lub bezbarwne. Barwne produkty stanowią uzupełnienie kolorystyki pomieszczenia. Mogą być dopasowane do spoiny użytej do łączenia płytek lub do innych elementów wnętrza. Natomiast wersja bezbarwna stosowana jest, gdy konieczne jest uszczelnienie styku dwóch materiałów. Wyróżnić można produkty uniwersalne, naturalne i szklarskie. W Renowa24 znajdziesz silikony firmy Ceresit i Atlas.

 

Nasz sklep budowlany oferuje także akryle. Nie są one tak odporne na warunki atmosferyczne, jak silikony budowlane, ale ich konsystencja sprawia, że doskonale wypełniają wszystkie szczeliny. Są także odporne na promieniowanie UV, więc można ich używać przy oknach. Dodatkowo akryl biały do ścian można pokryć farbą.

 

W naszej ofercie znajduje się także inna chemia budowlana (np. pianki montażowe). Posiadamy także materiały budowlane.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-10
Wszystko jak trzeba
2021-12-02
Wszystko ok.
pixel