impregnaty do drewna

( ilość produktów: 244 )

Impregnaty do drewna to istotna substancja do zabezpieczenia wszelkich drewnianych mebli, przedmiotów i powierzchni przed niekorzystnymi czynnikami fizycznymi i biologicznymi. Dzięki nim zachowasz piękny wygląd drewna na długo

Jakie zalety mają impregnaty do drewna? 

Dzięki impregnatom drewno wewnątrz budynków (np. drewniane strychy i poddasza), jak i na zewnątrz (np. okna, boazerie zewnętrzne, drewniane płoty, altanki czy meble ogrodowe itp.) zyskuje odporność na:

  • działanie szkodników jak owady, pleśń, grzyby,
  • niekorzystne czynniki atmosferyczne, jak zmienne temperatury, deszcz, śnieg czy promieniowanie UV. 

Najlepszy impregnat do drewna konstrukcyjnego nie tylko chroni drewno, ale zachowuje wszystkie jego walory (jak barwa, wygląd, wytrzymałość) na dłużej.

Kup impregnaty do drewna w sklepie Renowa24.pl

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór impregnatów do drewna w korzystnych cenach! Proponujemy profesjonalny impregnat gruntujący do drewna Altax Penetrin, którego już nawet jedna warstwa wystarczy, by dostatecznie ochronić Twoje drewno. Znajdziesz u nas zarówno biały, bezbarwny, jak i kolorowy impregnat, z którym zatrzymasz wygląd drewnianych powierzchni na dłużej. Zastanawiasz się, jaki impregnat do drewna wybrać? Skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy! 
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel