Kup okno dachowe Velux i odbierz MARKIZĘ ZA 1 ZŁ! Skorzystaj już teraz!

t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sterowanie elektryczne - automatyka ROTO

( ilość produktów: 10 )

Okna dachowe stały się popularnym rozwiązaniem dla osób poszukujących dodatkowego źródła naturalnego światła i przestrzeni w swoim domu. Jednakże otwieranie i zamykanie okien dachowych może być problematyczne, szczególnie jeśli okno znajduje się w trudno dostępnym miejscu. Dlatego właśnie, ROTO wprowadziło na rynek okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym, oferując użytkownikom wygodę, bezpieczeństwo i oszczędność energii. 

Korzyści oraz cechy charakterystyczne

 • Łatwość obsługi 
 • Bezpieczeństwo
 • Oszczędność energii 
 • Wygoda 

Możliwości zastosowania

Okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym można kontrolować za pomocą przycisków na pilocie lub specjalnych aplikacji na smartfony. Dzięki temu użytkownik może wygodnie otwierać i zamykać okno, nawet jeśli jest ono umieszczone w trudno dostępnym miejscu. Sterowanie elektryczne zapewnia bezpieczeństwo użytkowania okien dachowych. Użytkownik nie musi wychodzić na zewnątrz, aby otworzyć lub zamknąć okno, co jest szczególnie ważne w przypadku trudnych warunków atmosferycznych. Okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym są również oszczędne w zużyciu energii. Użytkownik może ustawić okno w pozycji uchyłu, co pozwala na swobodne wpływanie powietrza do pomieszczenia, a jednocześnie minimalizuje utratę ciepła. Dzięki sterowaniu elektrycznemu użytkownik może kontrolować kilka okien dachowych jednocześnie za pomocą jednego pilota lub aplikacji na smartfony. Jest to szczególnie przydatne, gdy okna znajdują się na różnych poziomach lub w różnych pomieszczeniach. 

ROTO to jedna z wiodących marek w branży okien dachowych, oferująca rozwiązania wysokiej jakości dla domów i budynków użyteczności publicznej. Firma oferuje szeroki wybór okien dachowych ze sterowaniem elektrycznym, które zapewniają użytkownikom wygodę i oszczędność energii. 

Funkcje automatyki ROTO 

 • Sterowanie aplikacją na smartfony 
 • Zdalne sterowanie 
 • Czujniki deszczu i wiatru  

Okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących wygody, bezpieczeństwa i oszczędności energii. Automatyka ROTO oferuje szereg funkcji, które umożliwiają użytkownikom pełną kontrolę nad swoimi oknami.  

 Jak wybrać produkt z tej kategorii?

Wybór okien dachowych ze sterowaniem elektrycznym, jak te oferowane przez firmę ROTO, powinien uwzględniać kilka kluczowych kryteriów. Poniżej znajdują się niektóre z nich, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji:

 1. Łatwość obsługi: Okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym powinny być łatwe w obsłudze. Czy system sterowania jest intuicyjny? Czy oferuje możliwość sterowania za pomocą pilota lub smartfona?

 2. Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo jest kluczowe, zwłaszcza gdy okna dachowe są umieszczone w trudno dostępnych miejscach. Sprawdź, czy okna mają wbudowane czujniki, takie jak czujniki deszczu i wiatru, które automatycznie zamykają okna w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

 3. Oszczędność energii: Okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym powinny być energooszczędne. Czy pozwalają one na regulację otwarcia w celu optymalizacji przepływu powietrza i minimalizacji strat ciepła?

 4. Kompatybilność: Czy okna dachowe są kompatybilne z innymi urządzeniami w Twoim domu, takimi jak systemy smart home? To może pozwolić na centralne sterowanie wszystkimi urządzeniami za pomocą jednej aplikacji.

 5. Wielofunkcyjność: Czy możliwe jest sterowanie kilkoma oknami jednocześnie? To jest szczególnie ważne, gdy okna znajdują się na różnych poziomach domu lub w różnych pomieszczeniach.

 6. Marka: Wybieraj produkty od renomowanych producentów, takich jak ROTO, którzy są znani z dostarczania wysokiej jakości produktów i usług.

 7. Koszt: Zastanów się, czy dodatkowy koszt okien dachowych ze sterowaniem elektrycznym jest zgodny z Twoim budżetem. Pamiętaj, że choć te okna mogą kosztować więcej na początku, mogą przynieść oszczędności w długim terminie poprzez zwiększenie efektywności energetycznej.

 8. Montaż: Zastanów się, czy będziesz potrzebować profesjonalnej pomocy przy montażu tych okien, a jeśli tak, uwzględnij to w kosztach.

Pamiętaj, że wybór okien dachowych to inwestycja długoterminowa, dlatego ważne jest, aby dokładnie rozważyć wszystkie opcje i wybrać produkty, które najlepiej spełniają Twoje potrzeby.

FAQ dla Okien Dachowych ze Sterowaniem Elektrycznym ROTO

 1. Czy sterowanie elektryczne okien dachowych jest łatwe w obsłudze? Tak, sterowanie elektryczne jest zaprojektowane tak, aby było jak najbardziej intuicyjne. Możesz sterować oknami za pomocą pilota lub specjalnej aplikacji na smartfony.

 2. Czy okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym są bezpieczne? Tak, sterowanie elektryczne zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie musisz wychodzić na zewnątrz, aby otworzyć lub zamknąć okno, co jest szczególnie ważne w przypadku trudnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo, niektóre okna są wyposażone w czujniki deszczu i wiatru, które automatycznie zamykają okno w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych.

 3. Czy okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym są energooszczędne? Tak, okna te są zaprojektowane tak, aby minimalizować straty ciepła. Użytkownik może ustawić okno w pozycji uchyłu, co pozwala na swobodne wpływanie powietrza do pomieszczenia i jednocześnie minimalizuje utratę ciepła.

 4. Czy mogę sterować kilkoma oknami jednocześnie? Tak, dzięki sterowaniu elektrycznemu możesz kontrolować kilka okien jednocześnie za pomocą jednego pilota lub aplikacji na smartfony. Jest to szczególnie przydatne, gdy okna znajdują się na różnych poziomach domu lub w różnych pomieszczeniach.

 5. Czy okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym są kompatybilne z systemami smart home? Tak, wiele modeli okien dachowych ze sterowaniem elektrycznym jest kompatybilnych z systemami smart home. To pozwala na centralne sterowanie wszystkimi urządzeniami w domu za pomocą jednej aplikacji.

 6. Czy montaż okien dachowych ze sterowaniem elektrycznym jest trudny? Montaż może wymagać pomocy specjalistów, szczególnie jeśli okna są umieszczone w trudno dostępnych miejscach. Warto uwzględnić to przy planowaniu budżetu.

 7. Czy okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym są droższe? Tak, okna te mogą być droższe w porównaniu do tradycyjnych okien dachowych. Jednak koszt ten jest zrównoważony przez wygodę, bezpieczeństwo i oszczędność energii, jakie oferują. Ponadto, mogą one przynieść oszczędności w długim terminie poprzez zwiększenie efektywności energetycznej.

 8. Czy ROTO to dobry wybór, jeśli chodzi o okna dachowe ze sterowaniem elektrycznym? Tak, ROTO to jedna z wiodących marek w branży okien dachowych. Firma oferuje wysokiej jakości produkty i usługi, co czyni jej jednym z najbardziej zaufanych dostawców na rynku.

Pamiętaj, że wybór okien dachowych to inwestycja długoterminowa, więc ważne jest, aby dokładnie rozważyć wszystkie opcje i wybrać produkty, które najlepiej spełniają Twoje potrzeby.

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-27
Pozytywnie
2023-03-27
Bardzo miła obsługa i szybka realizacja zamówienia.
pixel