Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okna dachowe VELUX

1899 Ilość produktów

Okna dachowe VELUX to marka, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów na całym świecie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i wysokiej jakości materiałom, okna dachowe VELUX są gwarancją komfortu i funkcjonalności w każdym domu. 

Zalety okien dachowych VELUX

  • Duże możliwości regulacji światła - dzięki specjalnym uchwytom, okna dachowe VELUX pozwalają na płynną regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Można je otwierać i zamykać w zależności od potrzeb, a także ustawić w pozycji uchylonej, co umożliwia swobodny przepływ powietrza. 
  • Odpowiednia izolacja termiczna - okna dachowe VELUX wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują odpowiednią izolację termiczną. Dzięki temu w pomieszczeniu utrzymuje się stała temperatura, co przekłada się na komfort użytkowania i niższe rachunki za energię. 
  • Estetyczny wygląd -okna dachowe VELUX to nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczny wygląd. Ich prosty design pasuje do każdego rodzaju architektury i nadaje pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. 
  • Wysoka jakość wykonania - okna dachowe VELUX wykonane są z najwyższą precyzją i dbałością o każdy detal. Dzięki temu są niezwykle trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. 

Okna dachowe 3-szybowe 

Okna dachowe 3-szybowe VELUX to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i energooszczędność. Dzięki trzeciej szybie okna te zapewniają jeszcze lepszą izolację termiczną i akustyczną, co przekłada się na oszczędności i większy komfort użytkowania. Wadą okien 3-szybowych jest ich wyższa cena w porównaniu z oknami 2-szybowymi. Okna 3-szybowe charakteryzują się jeszcze lepszą izolacyjnością termiczną niż okna 2-szybowe. Dodatkowa szyba powoduje, że ciepło z wnętrza pomieszczenia zatrzymuje się wewnątrz, a chłód z zewnątrz nie przenika do środka. Dzięki temu, w zimie pomieszczenie jest lepiej i dłużej ogrzewane, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania. Ponadto, okna 3-szybowe oferują także lepszą izolację akustyczną, co jest szczególnie ważne, jeśli nasze mieszkanie znajduje się w pobliżu ruchliwej ulicy lub innych źródeł hałasu. Warto również wspomnieć o rozwiązaniach, jakie firma VELUX proponuje w swoich oknach dachowych. Są to m.in. okna z dodatkowym zabezpieczeniem antywłamaniowym czy okna zintegrowane z systemami inteligentnego domu, pozwalającymi na sterowanie nimi za pomocą aplikacji na smartfonie. 
W przypadku wyboru okien dachowych VELUX warto zwrócić uwagę na ich klasyfikację energetyczną. Wszystkie okna tej firmy posiadają etykiety energetyczne, które informują o wartościach współczynnika przenikania ciepła U oraz współczynnika tłumienia dźwięków Rw. Im niższe wartości tych współczynników, tym lepiej dla naszego portfela i komfortu. 
Podsumowując, okna dachowe VELUX to wybór nie tylko estetyczny, ale także praktyczny. Dzięki nim można w prosty sposób doświetlić poddasze, poprawić jego izolację termiczną oraz akustyczną, a także zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Warto także zwrócić uwagę na materiały, z jakich produkowane są okna dachowe VELUX. Firma ta stosuje wysokiej jakości materiały, które gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania przez wiele lat.

Firma VELUX zwraca również uwagę na ekologię i dbałość o środowisko naturalne. Wszystkie produkowane przez nią okna dachowe posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające zgodność z najwyższymi standardami ekologicznymi oraz bezpieczeństwa użytkowania. Podsumowując, okna dachowe VELUX to połączenie wysokiej jakości materiałów, nowoczesnej technologii oraz dbałości o środowisko naturalne. Dzięki temu są one nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale także bezpieczne i trwałe. 

Okna dachowe Velux są doskonałym wyborem dla osób, które chcą zapewnić sobie więcej naturalnego światła i wentylacji w swoim domu. Przy wyborze okien dachowych Velux należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak rozmiar, typ, materiał i kolor, a także właściwości termiczne. Dbając o okna dachowe Velux, możemy zapewnić sobie długoletnie użytkowanie i oszczędność na kosztach napraw czy wymiany okien. 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-02
Bardzo dobra.
2023-03-17
wsio ok
pixel