Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okna dachowe 4-szybowe

28 Ilość produktów

Okna dachowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą wprowadzić więcej światła do swojego domu, a jednocześnie oszczędzać na energii elektrycznej. Okna dachowe 4-szybowe to jeszcze bardziej zaawansowana wersja tradycyjnych okien dachowych. W tym artykule omówimy zalety okien dachowych 4-szybowych oraz to, jak wybrać najlepsze okna dachowe do swojego domu. 
Co to są okna dachowe 4-szybowe? 
Okna dachowe 4-szybowe składają się z czterech szyb szklanych, oddzielonych od siebie specjalnymi ramkami. Pomiędzy szybami znajduje się przestrzeń wypełniona gazem szlachetnym, co dodatkowo poprawia izolacyjność termiczną. Tego rodzaju okna dachowe są zwykle droższe od standardowych okien dachowych, ale dzięki ich wysokiej wydajności energetycznej, można oszczędzać na kosztach ogrzewania w dłuższej perspektywie czasowej. 
Zalety okien dachowych 4-szybowych 

 • Wysoka izolacyjność termiczna 
  Okna dachowe 4-szybowe mają znacznie lepszą izolacyjność termiczną niż standardowe okna dachowe. Dzięki temu, że są wypełnione gazem szlachetnym, zapobiegają utracie ciepła z domu, co pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania. 

 • Lepsza izolacja akustyczna 
  Okna dachowe 4-szybowe są również bardziej skuteczne w izolowaniu hałasu z zewnątrz, dzięki czemu zapewniają spokojniejszą i cichszą przestrzeń wewnętrzną. 

 • Więcej światła w domu 
  Okna dachowe 4-szybowe pozwalają na większy przepływ światła słonecznego do wnętrza domu, co sprawia, że pomieszczenia wydają się jaśniejsze i bardziej przestronne. 

 • Lepsza wentylacja 
  Okna dachowe 4-szybowe umożliwiają lepszą wentylację w pomieszczeniach, co zapewnia lepszy przepływ powietrza i usuwanie wilgoci. 

System otwierania 
Okna dachowe 4-szybowe można otwierać na różne sposoby, np. poprzez obrót, przesuwanie lub uchylenie. Warto wybrać system otwierania, który najlepiej pasuje do potrzeb i preferencji użytkownika oraz oferuje wygodę użytkowania. 
Gwarancja i serwis posprzedażowy 
Przy wyborze okien dachowych 4-szybowych ważne jest również sprawdzenie, jaką gwarancję i serwis posprzedażowy oferuje producent. Dzięki temu można mieć pewność, że w razie jakichkolwiek problemów z oknami, będą one naprawione lub wymienione na nowe. 

Okna dachowe 4-szybowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą oszczędzać na kosztach ogrzewania oraz cenią sobie naturalne światło w pomieszczeniach. Dzięki wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej, lepszemu przepływowi powietrza oraz możliwości lepszego wykorzystania naturalnego światła, okna dachowe 4-szybowe są coraz częściej wybierane przez inwestorów i właścicieli domów. Przy wyborze okien dachowych 4-szybowych warto zwrócić uwagę na rozmiar, rodzaj szyb, materiał ramy, system otwierania oraz gwarancję i serwis posprzedażowy, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego domu. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-01
Wszystko, według ustaleń. Jedynie lekkie uszkodzenie przesyłki co nie miało wpływu na funkcjonowanie okna
2023-03-31
Szybko sprawnie i profesjonalnie
pixel