t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wsparcie TRUSTED SHOPS — ochrona dla kupującego w sklepie www.renowa24.pl

2020-02-29
Wsparcie TRUSTED SHOPS — ochrona dla kupującego w sklepie www.renowa24.pl

Uwaga, ochrona jest bezpłatna i uruchamiana na życzenie Klienta - pod koniec procesu zamówienia pojawi się okno, w którym należy włączyć ochronę Trusted Shops.


Słysząc o ciągłych oszustwach w sieci, wiele osób boi się kupować w sklepach internetowych. Mając to na uwadze wiele placówek online zdecydowało się na zdobycie znaku jakości TRUSTED SHOPS. Aby zdobyć taki certyfikat trzeba przejść długą drogę, bowiem każdy sklep jest dokładnie sprawdzany. Musi spełnić szereg kryteriów jakości, jakie stawia TRUSTED SHOPS. Co wchodzi w skład kryteriów? Na co mogą liczyć klienci sklepów, które uzyskały certyfikat?


Zanim sklep otrzyma certyfikat Trusted Shops, musi przejść szereg sprawdzianów, które sprawią, że stanie się wiarygodny. Kryteria, jakie stawia wspomniana wyżej instytucja są niezwykle rygorystyczne, co oznacza, że tylko najlepsze sklepy są w stanie je spełnić. W skład standardów, które należy spełnić wchodzą:

  • obsługa klienta;
  • prawna organizacja wszelkich aspektów sprzedaży;
  • bezpieczeństwo danych osobowych klientów;
  • przejrzystość cen w sklepie;
  • rodzaje płatności i dostawy;
  • składanie zamówienia — proces od złożenia zamówienia do dostarczenia produktu klientowi
  • obsługa zwrotów.

wsparcie kupującego, trusted shops

Spełnienie wyżej wymienionych wymogów sprawia, że sklep uzyskuje certyfikat, a co za tym idzie — jest w pełni bezpieczny dla klientów, którzy cenią go bardziej od innych podobnych podmiotów. Warto mieć na uwadze, że znak jakości, jaki oferuje Trusted Shops jest jednym z najbardziej uznanych w Europie. Jak zatem widać — klienci Renowa24.pl mogą spać spokojnie.

wsparcie kupującego, trusted shops

Co daje klientowi ochrona Trusted Shops?

Dla każdego kupującego znak jakości Trusted Shops oznacza, że może dokonać bezpiecznych zakupów. Każdy sklep, który uzyskał wspomniany certyfikat, zobowiązany jest do przestrzegania określonych standardów. Warto podkreślić, że sklepy posiadające wspomniany znak jakości są ciągle monitorowane pod względem spełniania kryteriów. Klienta zatem nie musi obawiać się, że po uzyskaniu certyfikatu, pracownicy placówki obniżą jakość obsługi. Nic z tych rzeczy, bowiem certyfikat Trusted Shops otrzymuje się na określony czas. Co więcej, jeżeli sklep nie będzie spełniał wymogów, właściciele znaku mogą mu go zawiesić lub całkowicie odebrać.

wsparcie kupującego, trusted shops

Każdy klient, który trafi do sklepu ze znakiem jakości Trusted Shops powinien wiedzieć, że ten jest ściśle powiązany z gwarancją Trusted Shops, która zapewnia, że zakupy do 10 tys. zł są w pełni bezpieczne. Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na specjalnej stronie, do której klient jest przenoszony podczas zakupów, jeśli wyrazi taką zgodę. Co więcej, dzięki wspomnianej gwarancji może wystawiać opinie dla danego sklepu oraz sprzedawców, dając tym samym innym klientom informację, czy w określonym miejscu warto kupować, czy nie. Dzięki wspomnianym opiniom, które można wystawiać niezależnie, podpowiada się innym klientom, czy w danym sklepie warto dokonywać zakupów. Gwarancja Trusted Shops sprawia, że klient nie tylko otrzyma wpłatę, jeśli towar nie zostanie dostarczony, ale również jeśli odstąpi od umowy lub gdy sklep ogłosi upadłość.

wsparcie kupującego, trusted shops

Aktywuj ochronę dla kupującego Trusted Shops

Osoby, które trafiły do sklepu opatrzonego znakiem jakości Trusted Shops, powinny mieć na uwadze, że wspomniana ochrona nie aktywuje się samoczynnie. Osoby, które chcą z niej skorzystać, muszą ją samodzielnie aktywować podczas dokonywania zakupów. Wystarczy jedno kliknięcie koszyku, a dany produkt zostanie zabezpieczony. Wysiłek jest niewielki, a gwarancja pewna. Warto zatem korzystać z tej możliwości i wybierać sklepy takie jak Renowa24.pl (która jest częścią renomowanej firmy AB Bechcicki), które ją oferują, dzięki czemu mają pewność, że klient czuje się bezpiecznie.

wsparcie kupującego, trusted shops

Jeśli zatem chciałbyś dokonać zakupów w sieci, jednak boisz się, że Twoje pieniądze przepadną, a Ty nie otrzymasz zamówionego towaru, szukaj sklepów z certyfikatem Trusted Shops, który pozwoli Ci dokonać bezpiecznych transakcji, bez względu na to, czy korzystasz z usług mniejszych sklepów, czy zaufanych sprzedawców, jak Renowa24.pl, którzy są częścią dużego dystrybutora. Rozwiązanie to jest idealne dla osób, które kupują w sieci produkty stosunkowo drogie.

Buduj i remontuj razem z nami!

Masz pytania? Napisz do nas.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy chętnie Ci pomogą w każdej sprawie. Po prostu zadzwoń lub napisz do nas.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-01
Wszystko, według ustaleń. Jedynie lekkie uszkodzenie przesyłki co nie miało wpływu na funkcjonowanie okna
2023-03-25
Ok
pixel