Widok na Ocean Spokojny z czterech wyjątkowych stron

2019-10-25
Widok na Ocean Spokojny z czterech wyjątkowych stron
Stary, "z duszą" budynek, który przejdzie renowację stanie się dla Nas miejscem idealnym do odpoczynku. Dzięki czterem wyjątkowym oknom dachowym z sypialni możemy podziwiać widok na Ocean Spokojny.

Budowla z lat 70-tych

W miejscowości Bolinas został wyremontowany budynek, który stał opuszczony i niszczał przez lata. Architekt Alethea Patton wraz z właścicielami stworzyli funkcjonalny domu z wykorzystaniem materiałów z pierwotnego budynku. W efekcie powstał artystyczny, eklektyczny dom z dużym, pełnym roślinności ogrodem i widokiem na Zatokę San Francisco.

Funkcjonalna przestrzeń

Wnętrze budynku ma unikalny charakter. Przestronna kuchnia została połączona z jadalnią i skierowana na ogród i taras zbudowany z desek starego domu. Na drugim piętrze został dobudowany balkon, na którym jest sauna beczkowa. W sypialni, która jest na ostatnim piętrze okna dachowe FAKRO dają możliwość podziwiania Oceanu Spokojnego zaraz po przebudzeniu. Natomiast okna balkonowe FGH-V Galeria po otwarciu pozwalają na uzyskanie dodatkowej przestrzeni na poddaszu oraz dają możliwość poczucia morskiej bryzy. Barierki okna balkonowego FGH -V Galeria podczas zamykania chowają się w oknie. Funkcja ta chroni je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami.

salon

Potencjalni użytkownicy mówią, że okna balkonowe FAKRO, które zobaczyli w Internecie wyglądały jakby zostały stworzone właśnie dla ich domu. Niektórzy nawet sprowadzali je z Polski i przetransportowywali przez całe Stany Zjednoczone, aż na zachodnie wybrzeże. "Kiedy do Nich dotarły wiedzieli, że warto było na nie czekać oraz że są bardzo dobrej jakości i posłużą na długie lata.” – komentują.

Trwałość i estetyka

Drewniana elewacja została wykonana starożytną japońską metodą polegającą na opalaniu desek aż do uzyskania zwęglonej warstwy zewnętrznej dając ciekawy efekt estetyczny.

balkon

Obecnie dom ten posiada trzy sypialnie i dwie łazienki możemy go wynająć by odpoczywając poczuć klimat niezwykłego miejsca jakim jest miejscowość Bolinas.

Wniosek

Okna dachowe i balkonowe FAKRO używane są na całym świecie. Dają możliwość oglądania większych widoków. Są bardzo funkcjonalne.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel