Kup okno dachowe Velux i odbierz MARKIZĘ ZA 1 ZŁ! Skorzystaj już teraz!

t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Thermatynk Nano

2020-01-23
Thermatynk Nano
Thermatynk Nano to dekoracyjny tynk strukturalny o konsystencji pasty. Możemy nim wykonać ręczną imitację stylizowanych powierzchni np. betonu architektonicznego, gładkich drobnoziarnistych wypraw oraz innych struktur, które zostały indywidualnie wymodelowane.

Możemy go stosować na równych i nośnych podłożach mineralnych np.: tynki cementowe, cementowo-wapienne, beton itp. po 28-dniach od ich wykonania. Nadaje się także na wyprawę tynkarską na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń ARSANIT.

Tworzy on odporną na uszkodzenia i warunki atmosferyczne powłokę, która jest przepuszczalna dla pary wodnej, hydrofobowa i dzięki innowacyjnej technologii substancji aktywnej zamknięta w kapsułkach zabezpieczona przed rozwojem grzybów i glonów.

Thermatynk Nano jest integralnym składnikiem zestawu wyrobów w systemach ociepleń THERMA+DUO.

tynk nano


Thermatynk Nano charakteryzuje się:

 1. Jest od razu gotowy do użycia.
 2. Możemy go zastosować wewnątrz i na zewnątrz.
 3. Jest dostępny w palecie 345 kolorów z palety ARSANIT.
 4. Możliwe jest opracowanie koloru na indywidualne życzenie klienta.
 5. Daje efektowne imitacje efektów beton architektoniczny, trawertyn, marmur itp.
 6. Ma właściwości samoczyszczące.
 7. Jest elastyczny, wodoszczelny i odporny na uderzenia.
 8. Polecamy jest z produktem Sprinter-FT, jako środkiem przyspieszającym wiązanie i wysychanie.
 9. Możemy go nabyć w wariantach:

  • „baranek” (str. pełna) o ziarnie 1,5 mm,

  • „modelowany” (str. gładka) o ziarnie 0,5 – 1,0 mm.
W sklepie budowlanym renowa24.pl znajdziesz następujące rodzaje Thermatynku firmy Arsanit:

 1. Tynk silikonowy Arsanit ThermaTynk-SN 1,5mm 25kg 36P2


 2. tynk nano


  Jest silikonowym tynkiem gotowym do użycia. Możemy go zastosować wewnątrz i na zewnątrz. Został zabarwiony z palety kolorów ARSANIT 2010, ESSENCE i TechLINE. Jest dostępny w kolorze 36P2. Jest możliwość opracowania koloru na indywidualne życzenie. Posiada właściwości samoczyszczące. Tworzy elastyczną i wodoszczelną powłokę. Jego kolory są wysoce trwałe. Posiada Aprobatę Techniczną ITB AT-15-6738/2011. Polecamy z produktem Sprinter-FT, jako środkiem przyspieszającym wiązanie i wysychanie. Dostępne jest w wariantach:
  • „baranek” (str. pełna) w odmianach 1,0; 1,5; 2,0; 2,5 mm,
  • „kornik” (str. drapana) w odmianach 1,5; 2,0; 2,5 mm.
  Ma właściwości samoczyszczące. Jego powłoka jest elastyczna i wodoszczelna. Jego kolor jest wysokiej trwałości. Posiada Aprobatę Techniczną ITB AT-15-6738/2011. Zgodny z normą PN-EN 15824.

 3. Tynk mozaikowy Arsanit ThermaTynk-M 1,5mm 25kg


 4. tynk nano


  Jest strukturalnym mozaikowym tynkiem gotowy od razu do użycia. Możemy go zastosować do wewnątrz i na zewnątrz. Jest odporny na zmywanie i szorowanie oraz czynniki atmosferyczne. Posiada właściwości hydrofobowe. Możemy go nabyć w palecie ponad 100 wzorów, które pozwalają na dużą swobodę przy projektowaniu i wykonaniu powierzchni. Jest wysoce trwały. Zgodny z normą PN-EN 15824.

 5. Tynk silikatowo-silikonowy Arsanit ThermaTynk-SI 2,5mm 25kg


 6. tynk nano


  Jest strukturalnym silikatowo – silikonowym tynkiem gotowym do użycia. Możemy go zastosować w wewnątrz i na zewnątrz. Barwiony jest z palety kolorów ARSANIT 2010, ESSENCE i TechLINE i dostępny w bogatej kolorystyce. Na indywidualne życzenie klienta możliwe jest opracowanie kolorów. Występuje w strukturze uziarnieniu:
  • „baranek” (str. pełna) w odmianach 1,0; 1,5; 2,0; 2,5 mm,
  • „kornik” (str. drapana) w odmianach 1,5; 2,0; 2,5 mm.
  Łączy zalety tynku silikatowego i silikonowego. Polecany jest w przypadku wykończenia ścian, które stanowią przegrodę o wysokiej paroprzepuszczalności, np. murów z betonu komórkowego. Po wyschnięciu tworzy trwałą, hydrofobową wyprawę tynkarską. Do tynku polecamy produkt Sprinter-FT, który jest środkiem przyspieszającym wiązanie i wysychanie. Wysoka paroprzepuszczalność wyprawy, zapewnia swobodny transport pary wodnej. Jest odporny na mycie, czynniki atmosferyczne oraz agresywne składniki w podłożu i w środowisku naturalnym. Zawiera środki ograniczające rozwój grzybów i pleśni. Posiada Aprobatę Techniczną ITB AT-15-6738/2011. Jest zgodny z normą PN-EN 15824.

 7. Tynk silikatowy Arsanit ThermaTynk-ST 2,5mm 25kg


 8. tynk nano


  Jest strukturalnym tynkiem silikatowym gotowym do użycia. Możemy go zastosować w wewnątrz i na zewnątrz. Barwiony jest z palety kolorów ARSANIT 2010, ESSENCE i TechLINE i dostępny w bogatej kolorystyce. Na indywidualne życzenie klienta możliwe jest opracowanie kolorów. Występuje w strukturze uziarnieniu:
  • „baranek” (str. pełna) w odmianach 1,0; 1,5; 2,0; 2,5 mm,
  • „kornik” (str. drapana) w odmianach 1,5; 2,0; 2,5 mm.
  Posiada wysoką paroprzepuszczalność wyprawy, która zapewnia swobodny transport pary wodnej. Tynk ten jest odporny na mycie i czynniki atmosferyczne oraz agresywne składniki w podłożu w środowisku naturalnym. Po wyschnięciu tworzy trwałą, hydrofobową wyprawę tynkarską. Polecany jest w przypadku wykończenia ścian, które stanowią przegrodę o wysokiej paroprzepuszczalności, np. murów z betonu komórkowego. Zawiera środki, które ograniczają rozwój grzybów i pleśni na powierzchni. Posiada Aprobatę Techniczną ITB AT-15-6738/2011. Jest zgodny z normą PN-EN 15824.


  Aneta Wojtczak

  Aneta Wojtczak

  Absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Zarządzanie. Copywritingiem zajmuje się od ponad 10 lat. Od 2018 roku właścicielka firmy Wojtczak Marketing Aneta Wojtczak, która działa głównie w dwóch obszarach: szeroko pojęty copywriting (również SEO) oraz wirtualna asystentka. Tworzenie angażujących i rzetelnych treści to nie tylko jej praca, ale także pasja. Tematyką budowlaną interesuje się od momentu, kiedy kupiła własne mieszkanie. Wiedzę, którą zdobyła w tym zakresie w prosty sposób przekazuje innym. Poza pisaniem uwielbia gotować, szydełkować i podróżować.

Masz pytania? Napisz do nas.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy chętnie Ci pomogą w każdej sprawie. Po prostu zadzwoń lub napisz do nas.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-30
Transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa, Pan przyjmujący zamówienie fachowo doradził! Zakupiony przeze mnie produkt jest najwyższej jakości. To już moje kolejne zamówienie i następnym razem także skorzystam z oferty tej firmy. Gotowy produkt otrzymałam w krótkim czasie. Paczka była bardzo dobrze zapakowana. Polecam każdemu!
2023-03-30
Kontakt bezproblemowy, szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
pixel