t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TYNK ARSANIT WYDAJNOŚĆ

2020-10-14
TYNK ARSANIT WYDAJNOŚĆ

Wybór tynku do wykończenia elewacji to jeden z ostatnich kroków w trakcie realizacji inwestycji budowlanych. Jest to jednak wybór bardzo ważny, ponieważ dobrze dopasowany tynk pozwoli cieszyć się nam piękną elewacją przez długie lata oraz może uchronić nas przed przyszłymi kosztami wynikającymi z jej naprawy. Dostosowanie wybranego materiału do miejsca, w którym stoi nasz dom, do warunków mu towarzyszących, wilgotności, ilości zieleni i ruchu samochodowego jest kwestią absolutnie kluczową.

Firma Arsanit przedstawia szeroki wzornik tynków strukturalnych z oferty THERMATynk, w której skład wchodzą produkty wielorakiego rodzaju. Dzięki dużej różnorodności oferty, możliwe jest indywidualne dopasowanie wybranego tynku do własnych preferencji i uzyskanie odpowiedniej struktury elewacji, barw i efektów. Firma Arsanit oferuje również tynki maszynowe.
tynk

Akrylowy tynk strukturalny – THERMATynk- A

 

Tynk akrylowy strukturalny THERMATynk – A firmy Arsanit to cienkowarstwowy tynk dekoracyjny, skierowany do nakładania ręcznego tynków elewacyjnych oraz tynków przeznaczonych do wnętrz. Tynk akrylowy świetnie sprawdzi się na wygładzonych podłożach mineralnych, w tym na gipsie, płytach karton- gips czy betonie. Tynk THERMATynk – A występuje w formie gotowej do użycia. Dostępny jest w 345 kolorach, w strukturach „baranek” oraz „kornik”. Jego średnie zużycie wynosi ok. 2,5 kg/m².

 

Strukturalny tynk silikonowy – THERMATynk – SN

 

THERMATynk – SN to tynk silikonowy, cienkowarstwowy, ozdobny i strukturalny. Sprawdza się zarówno na elewacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych.  Powinien być nakładany na nośnych i wygładzonych płaszczyznach mineralnych: na betonie, tynkach cementowych oraz tynkach cementowo wapiennych. Jest mieszanką gotową do użycia. Występuje w 345 kolorach. Średnie zużycie produktu to ok. 2,5 kg/m².

 

Strukturalny tynk nanosilikonowy - THERMATynk nanoSN

 

THERMATynk nanoSN to ozdobny tynk strukturalny w formie pasty. Jego przeznaczenie to tworzenie stylizowanych form między innymi betonu architektonicznego, gładkich wypraw o drobnym ziarnie a także form personalizowanych przy użyciu specjalnych narzędzi.  Tynk nanosilikonowy najlepiej nakładać na tynki cementowe, tynki cementowo- wapienne oraz beton, po upływie miesiąca od ich wykonania. Średnie zużycie produktu to ok. 2,5 kg/m².

 

Strukturalny tynk silikatowy THERMATynk – ST

 

THERMATynk – ST to tynk cienkowarstwowy, silikatowy, strukturalny. Powinno się go stosować do realizacji zewnętrznych i wewnętrznych tynków ozdobnych.  Przeznaczony jest do nakładania na gładkich i nośnych płaszczyznach mineralnych: betonie, tynkach cementowo – wapiennych i cementowych. Średnie zużycie produktu to ok. 2,5 kg/m².

 

Strukturalny tynk silikatowo – silikonowy THERMATynk- SI

tynk

Strukturalny tynk silikatowo – silikonowy THERMATynk- SI jest tynkim cienkowarstwowym, z przeznaczeniem do manualnej realizacji ozdobnych tynków na elewacji zewnętrznej jak i wewnątrz. Nadaje się do nakładania na wygładzonych płaszczyznach mineralnych: na betonie, tynkach tradycyjnych. Średnie zużycie produktu to ok. 2,5 kg/m².

 

Dekoracyjny tynk mozaikowy – THERMATynk – M

 

Dekoracyjny tynk mozaikowy – THERMATynk – M przeznaczony jest do elewacji zewnętrznych oraz wewnętrznych. Polecany głównie jako ozdoba cokołów, murków, podmurówek, korytarzy. Jego stosowanie możliwe jest na betonie, tynkach tradycyjnych, płytach karton-gips a także na fragmentach drewnianych. Średnie zużycie produktu wynosi ok. 4,0 kg/m².

 

Szlachetny tynk kamyczkowy Arte- Tynk STONE

 

Szlachetny tynk kamyczkowy Arte- Tynk STONE to tynk, w którego skład wchodzą różnokolorowe kamienie kwarcowe i miki o bardzo wysokiej wartości ozdobnej. Dzięki szerokiemu składowi kamieni ozdobnych, po nałożeniu tynku kamyczkowego Arte- tynk STONE uzyskuje się efekt kamieni naturalnych. Produkt to nakładania na podłożach mineralnych. Średnie zużycie produktu 2-4 kg/m2.

tynk

 

Autor: Daniel


Masz pytania? Napisz do nas.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy chętnie Ci pomogą w każdej sprawie. Po prostu zadzwoń lub napisz do nas.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-30
Transakcja przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Bardzo miła obsługa, Pan przyjmujący zamówienie fachowo doradził! Zakupiony przeze mnie produkt jest najwyższej jakości. To już moje kolejne zamówienie i następnym razem także skorzystam z oferty tej firmy. Gotowy produkt otrzymałam w krótkim czasie. Paczka była bardzo dobrze zapakowana. Polecam każdemu!
2023-03-30
Kontakt bezproblemowy, szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
pixel