Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Światło wprost z natury – okna dachowe DOBROPLAST Skylight Premium

2020-01-17
Światło wprost z natury – okna dachowe DOBROPLAST Skylight Premium

Okna połaciowe zapoczątkowały rewolucję w adaptacji poddaszy.

Okna dachowe Skylight Premium stworzone przez firmę DOBROPLAST zapewniają bezpośredni dostęp do światła dziennego. W naturalny sposób doświetlają pomieszczenie. Pozwalają na dopływ świeżego powietrza oraz podnoszą estetykę całego wnętrza. Doskonałym przykładem są okna dachowe Skylight Premium , dostępne w ofercie renowa24.pl, które pomogą nam w stworzeniu atrakcyjnego i komfortowego pomieszczenia „pod dachem”.

Poddasze stanowi dodatkową, przyjazną dla domowników przestrzeń użytkową. Przytulne sypialnie, pojemne garderoby, pokoje zabaw, domowa biblioteka czy ekstrawaganckie salony kąpielowe to często spotykany obrazek strychów. Możliwe jest to za sprawą nowoczesnych okien dachowych, które doświetlając pomieszczenia, zamieniają ciemne zakamarki zapomnianych strychów w przyjazne poddasze. Wybierając okna połaciowe powinniśmy pamiętać o stosowaniu modeli, które będą bezpieczne, trwałe i funkcjonalne, a przy tym zabezpieczą dom przed stratami ciepła. Wszystkie te wymagania spełniają okna dachowe Skylight Premium, dostępne w renowa24.pl.okno dachowe


Sucho i komfortowo nad głową

Okna dachowe, dzięki wbudowaniu w połać dachu, zapewniają dużo dostępu do naturalnego światła. Ten sposób doświetlenia poddasza nie wymaga ingerencji w konstrukcję budynku i więźby dachowej. Ich słabością okazać się może utrudniona obsługa. Możemy z tym sobie poradzić wybierając modele charakteryzujące się nowoczesnym systemem otwierania, jak np. okna Skylight Premium. Łatwość i komfort użytkowania okna SKYLIGHT Premium zawdzięczają nowatorskiemu systemowi okuć wahadłowo – obrotowych. Zapewnia on długoletnią, bezawaryjną obsługę oraz intuicyjne i funkcjonalne korzystanie. Umożliwiają płynne uchylanie skrzydła w graniach 0° – 35° oraz odwrócenie skrzydła o 120°. Takie możliwości upraszczają mycie zewnętrznej szyby. Natomiast klamka umiejscowiona na dole okna ułatwia otwieranie i zamykanie. Autorski i opatentowany system okuć gwarantuje stabilność skrzydła i bezpieczeństwo użytkowania zarówno w pozycji uchylnej, jak i otwartej obrotowej.

okno dachowe


Bezpieczne i estetyczne niebo

Okna połaciowe z racji umiejscowienia na dachu, narażone są na działanie promieni słonecznych i zmiennych warunków pogodowych. Dostęp do nich jest utrudniony, dlatego też ich czyszczenie czy konserwacja nie są najprostsze. Kwestie te rozwiązują okna dachowe Skylight Premium z oferty Dobroplast. Profil okienny wykonany został z najwyższej jakości bezołowiowego PVC, które jest odporne na zabrudzenia, starzenie, szkodliwe działanie wilgoci oraz zmienne temperatury. Okna te wyróżnia bardzo dobra żywotność i niewielka potrzeba konserwacji. Wytrzymałe PVC doskonale przekłada się na trwałość produktu w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność. Z powodzeniem okna dachowe Skylight Premium mogą być stosowane w łazienkach czy suszarniach. W przypadku okien dachowych Dobroplast warto podkreślić ich estetykę. Jako nieliczne na rynku dostępne są w atrakcyjnych okleinach drewnopodobnych, np. mahoń, sosna, złoty dąb lub orzech. Okna dachowe są sposobem na dostęp do naturalnego światła i zmianę strychu w użytkowe poddasze. Modele okien dachowych o wysokich parametrach termoizolacyjnych oraz funkcjonalnej obsłudze są nie tylko otworem doświetlającym wnętrze, ale również komfortowym i ciepłym „oknem na świat”.

buduj i remontuj razem z nami


Udostępnij
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-12
Wszystko ok. Polecam.
2021-12-02
Profesjonalne, rzeczowe.
pixel