Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Otwarte na przestrzeń. Okna FPP-V preSelect Max firmy FAKRO

2019-11-13
Otwarte na przestrzeń. Okna FPP-V preSelect Max firmy FAKRO

Otwarte na przestrzeń. Okna FPP-V preSelect Max firmy FAKRO

Przestrzeń w naszym domu daje nam więcej możliwości; odpoczynek, praca oraz zabawa. Otwierając okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect Max zyskujesz nieograniczony widok na zewnątrz oraz komfort podejścia do otwartego okna. Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect Max marki FAKRO jest oknem klasy LUX. Tej klasy okna wyróżniają się na tle konkurencji najwyższą jakością materiałów, wykonania, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz rewelacyjnymi parametrami termoizolacyjności.


Nowoczesne rozwiązania

Okna preSelect MAX są wyposażone w oddzielone od siebie funkcję otwierania skrzydła – uchylną i obrotową. Okno posiada nowoczesny system okuć, co gwarantuje realizację wybranego sposobu otwierania oraz stabilność skrzydła w funkcji obrotowej, jak i uchylnej. Funkcja obrotowa służy do mycia okna, a dzięki specjalnej zasuwce blokującej czynność jest bardzo wygodna i bezpieczna. Z kolei funkcja uchylna gwarantuje na poddaszu dodatkową przestrzeń oraz widok panoramiczny za oknem.


Wyjątkowa funkcjonalność

Innowacyjne okucia preSelect MAX dają możliwość wysokiej trwałości i funkcjonalności konstrukcji skrzydła do kąta 45° - prawie o 30% więcej niż w oknie generacji poprzedniej, dając pełniejsze wykorzystanie stworzonej na poddaszu przestrzeni. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, którzy cenią komfort oraz piękny nieograniczony widok na zewnątrz. Okna te dostępne są w dużych rozmiarach z pakietem trzyszybowym, nawet 134x160 cm. W niektórych przypadkach może spełniać funkcję ewakuacyjnego wyjścia.


Komfortowa obsługa

Przełącznik preSelect, który jest umiejscowiony w dolnej części ościeżnicy umożliwia zmianę sposobu otwierania skrzydła. Przełącznik ten zwiększa wygodę oraz łatwość obsługi. Przy oknie zamkniętym przełącznik preSelect jest niewidoczny. Niewidoczny przy oknie otwartym zapewnia wysoką estetykę. Klamka Elegant jest umieszczona w części dolnej skrzydła, umożliwia praktyczną obsługę okna dachowego oraz dwustopniowe mikrouchylenie. Okna FPP-V preSelect Max posiada automatyczny nawiewnik V40P, który reguluje automatycznie wielkość przepływu kanału, dostarczając wystarczającą ilość powietrza do pomieszczenia. Tym samym zapewnia zdrowy mikroklimat, przy jednoczesnej ochronie przed wyziębieniem pomieszczenia przyczyniając się do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie.


Najwyższa jakość

Do produkcji okna wykorzystywane jest drewno sosnowe najwyższej jakości. Jest one klejone warstwowo oraz impregnowane próżniowo. W oknie wykorzystano wiele unikatowych rozwiązań, które wpływają na energooszczędność, trwałość okien oraz jakość powietrza na poddaszu. Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect Max posiada podwyższone bezpieczeństwo użytkowe oraz antywłamaniowe.


Zakres montażu

Okna FPP-V preSelect Max marki FAKRO są montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 55°. Z kolei w wersji specjalnej można je stosować od 55° do 85°. Bogaty wybór uszczelniających kołnierzy daje możliwość montażu okna w każdym dachowym pokryciu, a w modułowej wersji umożliwia zespolenie okien.


Udostępnij
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-02
Profesjonalne, rzeczowe.
2021-12-02
Szybko i sprawnie
pixel