Okna dachowe preSelect - FAKRO

2019-11-07
Okna dachowe preSelect - FAKRO

Okna dachowe preSelect FAKRO

Poddasze jest nadzwyczajnym miejscem w domu, dlatego okna dachowe powinny zapewnić komfortowe oraz korzystne warunki wypoczynku. Wybierając Fakro preSelect możemy zwiększyć funkcjonalność pomieszczenia. Uchylając skrzydło okna dachowego FPP-V Fakro preSelect powiększamy przestrzeń poddasza.

Fakro preSelect jest oknem nowej generacji, posiada funkcję uchylną, pozwalającą na zostawienie skrzydła w dowolnym jego położeniu od 0° do 35°. Otwarte uchylnie skrzydło potrafi tworzyć na poddaszu dodatkową przestrzeń. Funkcja obrotowa okna jest przeznaczona do mycia strony zewnętrznej szyby, montażu skrzydła czy zakładania markizy. Innowacyjny system okuć zapewnia realizację jedynie wybranego sposobu otwierania. Ponadto, Fakro preSelect posiada funkcję automatycznego blokowana. Skrzydło można otworzyć mając pewność, że uruchomiona zostanie jedynie wybrana funkcja.

width=

W oknie dachowym marki Fakro preSelect nie zajdzie sytuacja, w którym skrzydło zostanie „przekoszone” czy zblokowane. Otwarcie okna daje możliwość gwarantowanej stabilności skrzydła w funkcji obrotowej oraz uchylnej. Tym samym zapewnia to wysoką trwałość okna oraz bezpieczeństwo jego użytkowania. Okno jest otwierane dzięki umieszczonej klamce z dwustopniowym mikrouchylaniem. Co więcej, zmiana sposobu otwierania okna umożliwia funkcjonalny oraz wygodny przełącznik preSelect znajdujący się w połowie wysokości ościeżnicy, dostępny po otwarciu skrzydła.

Okno dachowe preSelect jest wyposażone w automatyczny nawiewnik V40P, zapewniający wystarczającą oszczędność energii cieplnej oraz ilość świeżego powietrza w danym pomieszczeniu. Fakro preSelect posiada specjalne wzmocnienie topSafe, zwiększające odporność na włamanie. Do okna uchylno-obrotowego preSelect istnieje możliwość montażu standardowych dodatków zewnętrznych oraz wewnętrznych, które pozwolą na skuteczną kontrolę ciepła i światła na poddaszu. Okno preSelect to zaawansowane rozwiązania techniczne, które zapewnią wygodę oraz sprawią, że użytkowanie poddasza stanie się prawdziwą przyjemnością.

width=

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel