Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okna dachowe VELUX do płaskiego dachu ogromny wybór, jeszcze więcej światła

2021-01-27
Okna dachowe VELUX do płaskiego dachu ogromny wybór, jeszcze więcej światła


Dom z płaskim dachem jest dla wielu osób problemem. Szczególnie ci, którzy chcieliby mieć w pomieszczeniu na poddaszu więcej światła zastanawiają się, jak rozwiązać ten problem. Jeżeli należysz do tych osób, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Opowiemy w nim, w jaki sposób zapewnić odpowiednie doświetlenie poddasza z płaskim dachem. Już teraz podpowiemy Ci, że nie musisz inwestować w wiele źródeł światła. Tak naprawdę wystarczy montaż okien dachowych przeznaczonych do płaskiego dachu, a ilość wpadającego światła od razu się zwiększy.
Z artykułu dowiesz się:


“okna

Rozpoczynając aranżację poddasza z płaskim dachem musisz wiedzieć, że będzie ona różniła się od projektowania pozostałych pomieszczeń. Czy będzie trudniej? Raczej nie. Musisz wiedzieć, iż dzięki temu, że okna dachowe do dachów płaskich będą znajdować się w suficie, możesz liczyć na ustawne poddasze i dużo przestrzeni. Co więcej, rozwiązanie to pozwoli Ci jeszcze bardziej uatrakcyjnić wydzielone na poddaszu pomieszczenia.

Nie wiesz, gdzie szukać okien dachowych do dachów płaskich? Znajdziesz je w propozycjach firmy VELUX, które są także dostępne na renowa24.pl. Wspomniany producent postarał się o to, aby oferta tego typu produktów była równie bogata, co okien dachowych montowanych w dachach skośnych. Jeżeli chcesz zamontować w swoim dachu okna dedykowane dachom płaskim, zobacz, co ciekawego mamy do powiedzenia na ich temat.

Dlaczego warto wybrać okna dachowe do dachów płaskich VELUX? Jaki asortyment proponuje producent?

VELUX to firma, która stawia na nowoczesne rozwiązania. Okna do dachów płaskich oferowane przez tego producenta cechuje nie tylko wysoka funkcjonalność, ale także idealne parametry termoizolacyjne. Co więcej, osoby, które zdecydują się na tego typu produkt mogą także liczyć na dużą ilość naturalnego światła, czy możliwość bezproblemowego przewietrzenia wnętrza. Dodatkowo można także liczyć na oryginalną estetykę wnętrza. Nic zatem dziwnego, że wspomniany asortyment jest chętnie wykorzystywany w każdym pomieszczeniu poddasza z płaskim dachem, bez względu na to, czy jest to łazienka, sypialnia, czy garderoba.

“okna

Jakie okna do dachów płaskich oferuje VELUX?

Szukając rozwiązań, które w 100% spełnią Twoje oczekiwania, weź pod uwagę poniższe produkty, które VELUX starannie przygotował dla swoich Klientów:

  • okno dachowe otwierane manualnie — dzięki niemu możesz zapewnić doskonałą wentylację pomieszczeń pod płaskim dachem;
  • okno otwierane elektrycznie — jest to rozwiązanie idealne dla osób, które nie boją się nowych technologii. Produktem steruje się za pomocą systemu VELUX INTEGRA®. Dzięki pilotowi lub specjalnemu sterownikowi umieszczonemu na ścianie można otwierać i zamykać okno, wpuszczając do niego tym samym dużo świeżego powietrza. Okno wyposażono dodatkowo w czujnik deszczu, dzięki któremu okno zamyka się automatycznie, kiedy zacznie padać deszcz;
  • okno do dachów płaskich nieotwierane — doskonale sprawdza się, jeśli chcesz doświetlić ciąg komunikacyjny lub pomieszczenie gospodarcze;
  • okno służące za wyłaz dachowy — zapewnia wygodne wyjście na dach. Obsługiwane jest manualnie. Jest także idealnym wyjściem ewakuacyjnym;
  • okno do dachów płaskich oddymiające — to rozwiązanie idealnie sprawdza się w czasie pożaru lub innego zadymienia, jakie pojawia się na poddaszu. Doskonale usuwa dym z drogi ewakuacyjnej. Jego budowa pozwala także na codzienną wentylację pomieszczeń.

VELUX zadbał o to, aby każdy z wyżej wymienionych produktów został wyposażony w szybę energooszczędną, która jest jednocześnie elementem termoizolacyjnym i antywłamaniowym.

Warto podkreślić, że funkcja termoizolacyjna jest spełniana dlatego, ponieważ okna do dachów płaskich wyposażono w zespoloną szybę energooszczędną, którą stworzono ze szkła klejonego bezpiecznego od wewnątrz. Takie rozwiązanie pozwala maksymalnie ograniczyć straty ciepła i utrzymać w pomieszczeniu odpowiednią temperaturę.

“okna

Na jakie elementy dodatkowe warto zwrócić uwagę?

Decydując się na okno do dachów płaskich VELUX możesz je dodatkowo wyposażyć w poniższe elementy:

  • kopułę, która doskonale sprawdza się w biurach, jak i budynkach mieszkalnych;
  • płaski moduł szklany — VELUX oferuje jako jedyny produkt z powłoką łatwo zmywalną;
  • sferyczny moduł szklany — do jego stworzenia wykorzystano unikalną technologię CurveTech. Ten element wyposażono dodatkowo w szybę, która jest odporna na wszelkie zarysowania. Wszystko za sprawą zakrzywienia tafli szkła, dzięki czemu dodatkowo usuwana jest woda oraz inne zanieczyszczenia.

Decydując się na okna dachowe VELUX do dachów płaskich nie można zapominać także o funkcji antywłamaniowej, którą produkty zyskały dzięki wysokiej jakości pakietom dwuszybowym wyposażonym w laminowaną szybę wewnętrzną.

“okna

Jeżeli zatem jesteś właścicielem poddasza mieszkalnego z płaskim dachem i chcesz je odpowiednio doświetlić, nie zwlekaj i wybierz produkty oferowane przez VELUX. Z pewnością nie pożałujesz, bo przez wiele lat będziesz cieszyć się wysokiej jakości oknami dachowymi do dachów płaskich.

Buduj i remontuj razem z nami!

logo renowa24.pl

Autor: Aneta Wojtczak

Udostępnij
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-12
Wszystko ok. Polecam.
2021-12-02
Profesjonalne, rzeczowe.
pixel