Kup okno dachowe Velux i odbierz MARKIZĘ ZA 1 ZŁ! Skorzystaj już teraz!

t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jakie szyby do okien dachowych oferuje firma VELUX?

2020-11-29
Jakie szyby do okien dachowych oferuje firma VELUX?

 

Trwałość i funkcjonalność to dwa aspekty, o jakich nie powinno zapominać się podczas kupowania okien dachowych. Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę firma VELUX, która swoim Klientom oferuje okna dachowe najwyższej jakości. Okna dachowe tego producenta są szczególnym produktem, w którym szyba jest niezwykle wytrzymała. Czego można spodziewać się po produktach? Jakie pakiety szybowe oferuje lider na rynku okien dachowych?

 


Z artykułu dowiesz się:


“okna

VELUX zadbał o to, aby oferowane przez firmę okna dachowe miały jak najwyższą jakość. Poza hartowanym szkłem, w które wyposażono poszczególne modele, producent oferuje rozmaite dodatkowe elementy, które sprawiają, że okna są trwałe i funkcjonalne. Na co zatem zwrócić szczególna uwagę?

Jakie pakiety szybowe można wyróżnić w oknach dachowych VELUX?

Decydując się na okna dachowe VELUX, warto wziąć pod uwagę rozmaite pakiety szybowe, które pozwolą uzyskać najlepszy komfort na poddaszu. Mając to na uwadze, przedstawiamy poniżej warianty szyb, jakie zastosowano w oknach dachowych wspomnianego lidera na rynku.

Szyba standardowa (--51)

Ten rodzaj szyby stosowany jest w produktach, w których ważne są dobre parametry izolacyjne, a także dodatkowa ilość ciepła, którą pozyskuje się z promieni słonecznych.

“okna

Energooszczędny pakiet 3-szybowy (--61)

Przyglądając się wszystkim możliwościom z całą pewnością można stwierdzić, że jest to najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia jakości do ceny. Tego typu szyby sprawdzą się u osób, które chcą zainwestować w wyższy komfort użytkowania oraz znacznie lepszą efektywność energetyczną. Okna dachowe wyposażone w ten pakiet mają współczynnik przenikania ciepła dla szyby wynoszący 1,1 W/m2K, który pozwala stworzyć prawidłowy klimat na poddaszu.

Pakiet szybowy (--70) z energooszczędną szybą zewnętrzną i bezpieczną laminowaną szybą wewnętrzną o klasie P2A

Jeżeli zależy Ci na pakiecie szybowym, dzięki któremu nie tylko uzyskasz dodatkowe ciepło pochodzące z promieni słonecznych, ale także podwyższony poziom bezpieczeństwa, wybierz właśnie ten pakiet. Dzięki standardowej szybie energooszczędnej, którą połączono z wewnętrzną szybą laminowaną o klasie P2A z pewnością uzyskasz założony efekt.

Trzyszybowy pakiet energooszczędny wypełniony argonem (--68)

Dzięki trzyszybowemu pakietowi, który wypełniono argonem firmie VELUX udało się stworzyć okna dachowe dające większy komfort termiczny. Laminowana szyba wewnętrzna o klasie P2A połączona z zewnętrzną szybą hartowaną, którą uzupełniono o powłokę antyroszeniową znacznie ograniczają osadzanie się wody na zewnętrznej szybie, dzięki czemu użytkownik może cały czas cieszyć się komfortowym widokiem z okna.

“okna

Szyba superenergooszczędna (--66)

Wspomniany wyżej pakiet sprawdzi się doskonale, kiedy właścicielowi poddasza zależy na dodatkowej izolacji termicznej. Okna VELUX z trzyszybowym pakietem zostały bowiem w tym wypadku wypełnione kryptonem, który posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Wewnętrzna szyba laminowana o klasie P2A oraz hartowana szyba zewnętrzna, którą dodatkowo wyposażono w powłokę antyroszeniową i łatwozmywalną znacznie ograniczają brudzenie się szyby i osadzanie się rosy. Dzięki temu użytkownik cały czas ma doskonały widok z okna.

Pakiet (--62) pozwalający na redukcję hałasu oraz superenergooszczędność

Ten rodzaj pakietu szybowego sprawdzi się wszędzie tam, gdzie właściciel poddasza chce zredukować poziom hałasu, np. w pokoju dziecięcym czy sypialni. W tym wypadku pakiet trzyszybowy został wypełniony kryptonem, który nie tylko odpowiedzialny jest za lepszą termoizolację, ale także redukcję hałasu docierającego do wnętrza z otoczenia. Podobnie, jak poprzednie szyby, również ta została wyposażona w powłokę antyroszeniową oraz bezpieczną szybę wewnętrzną o klasie P2A.

“okna

Pakiet szybowy chroniący użytkowników przed włamaniem (--70Q)

Pakiet dwuszybowy, który znacznie podnosi bezpieczeństwo domowników. Podwyższone parametry w zakresie bezpieczeństwa oraz szyba o klasie P4A daje ochronę antywłamaniową. Okna z taką szybą VELUX wyposażył także w dodatkowe zamki, które sprawiły, że okna mają drugą klasę odporności antywłamaniowej.

Szyby, które sprawdzą się w łazienkach (--34)

Ochrona prywatności to aspekt, na który wiele osób zwraca szczególną uwagę. Jeżeli należysz do tych osób, pamiętaj o tym pakiecie szybowym od VELUX. W jego skład wchodzi szyba wewnętrzna matowa szyba ornamentowa, która jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chodzi o prywatność.

Co wziąć pod uwagę dobierając szybę w oknie dachowym?

Wybierając okna dachowe zawsze warto sprawdzić aktualnie obowiązujące na danym terenie przepisy. Dzięki temu można właściwie ustalić, jaki rodzaj szyby będzie odpowiedni dla danego miejsca.

VELUX, mając na uwadze bezpieczeństwo swoich Klientów rekomenduje, aby po wewnętrznej stronie zawsze stosować szyby klejone, które powinno umieszczać się wszędzie tam, gdzie użytkownicy śpią, bawią się, czy pracują. Dzięki temu, że taka szyba jest klejona i laminowana, nawet kiedy pęknie z różnych przyczyn, nie rozpadnie się na kawałki. Jest to niezwykle istotne szczególnie tam, gdzie w domu są małe dzieci.


Aneta Wojtczak

Aneta Wojtczak

Absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Zarządzanie. Copywritingiem zajmuje się od ponad 10 lat. Od 2018 roku właścicielka firmy Wojtczak Marketing Aneta Wojtczak, która działa głównie w dwóch obszarach: szeroko pojęty copywriting (również SEO) oraz wirtualna asystentka. Tworzenie angażujących i rzetelnych treści to nie tylko jej praca, ale także pasja. Tematyką budowlaną interesuje się od momentu, kiedy kupiła własne mieszkanie. Wiedzę, którą zdobyła w tym zakresie w prosty sposób przekazuje innym. Poza pisaniem uwielbia gotować, szydełkować i podróżować.

Masz pytania? Napisz do nas.

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy chętnie Ci pomogą w każdej sprawie. Po prostu zadzwoń lub napisz do nas.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-01
Wszystko, według ustaleń. Jedynie lekkie uszkodzenie przesyłki co nie miało wpływu na funkcjonowanie okna
2023-03-17
Wszytko ok
pixel