Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ile kosztują rolety zewnętrzne elektryczne?

2022-04-15
Ile kosztują rolety zewnętrzne elektryczne?

 

Rolety zewnętrzne to rozwiązania coraz chętniej wybierane nie tylko do domów jednorodzinnych, ale także do innych budynków użyteczności publicznej. Badania pokazują, że ponad 60% użytkowników decyduje się na ich montaż. Chcąc wykorzystać ten element w swoim domu, warto już na etapie projektowania pomyśleć o ich wykorzystaniu. Chodzi tutaj nie tylko o dobór odpowiedniego rozwiązania, ale także o ujęcie go w budżecie. Musisz bowiem wiedzieć, że cena rolet zewnętrznych jest różna, w zależności od rodzaju sterowania, jak i wielkości i wielu innych czynników.

 


Z artykułu dowiesz się:

  1. W jaki sposób można sprawdzić koszy elektrycznych rolet zewnętrznych?
  2. Czy koszt rolet zewnętrznych elektrycznych będzie inny u dystrybutora, a inny w sklepie producenta?
  3. Czy warto zainwestować w elektryczne rolety zewnętrzne — jak kształtują się ceny?

rolety zewnętrzne elektryczne do okien dachowych w salonie na poddaszu

Rolety zewnętrzne są doskonałą ochroną przed wysoką temperaturą, wścibskim spojrzeniem przechodniów i sąsiadów, a jeśli wybierzesz antywłamaniowe rolety zewnętrzne — także przed złodziejami. Co więcej, zarówno elektryczne rolety zewnętrzne, jak i te sterowane manualnie, są w stanie zredukować nagrzewanie się pomieszczeń nawet o 94%. Decydując się na rolety do okien dachowych, możesz mieć dodatkowo pewność, że znacznie poprawisz ich izolacyjność, co z pewnością przełoży się na zmniejszenie strat ciepła. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest całkowite odcięcie od światła, jeśli rolety są zasłonięte. Ma to niebagatelny wpływ na zasypianie. Warto zatem decydować się na to rozwiązanie w sypialni i pokojach dzieci. Kupno zewnętrznych rolet elektrycznych to doskonała inwestycja, która przez wiele lat będzie się sprawdzać. Sprawdź zatem ile kosztują akcesoria do okien dachowych tego typu.

rolety elektryczne zamontowane na oknach dachowych w salonie na poddaszu

W jaki sposób można sprawdzić koszy elektrycznych rolet zewnętrznych?

Chcąc oszacować koszt elektrycznych rolet zewnętrznych, jakie chcesz zamontować w swoim domu, najlepiej wybrać określony model, sprawdzić, jaka wielkość będzie odpowiednia, a następnie skontaktować się z dystrybutorem, który oszacuje cenę całego zestawu. Decydując się na montaż elektrycznych rolet zewnętrznych, warto wybrać autoryzowanego dystrybutora rozwiązań, który nie tylko będzie miał dla Ciebie ciekawe propozycje cenowe, ale także pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie.

Możesz także samodzielnie przeszukać Internet i porównać różne propozycje. Warto jednak pamiętać o tym, że zajmie Ci to sporo czasu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie kontakt z wybranym sklepem lub przedstawicielem producenta, którzy przygotują wycenę wybranych przez Ciebie rozwiązań.

Niektóre sklepy oferują różnego rodzaju konfiguratory, które krok po korku są w stanie przeprowadzić Cię przez samodzielną wycenę. Zanim jednak zdecydujesz się na ten krok, przygotuj informacje, które zawarte są w tabliczce znamionowej, jaka znajduje się na skrzydle każdego okna dachowego. Znajdziesz tam nie tylko rozmiar okna, ale również jego typ. Następnie wybierz sposób obsługi rolety i gotowe. Otrzymasz cenę katalogową wybranego przez Ciebie produktu.

kobieta i dziecko siedzą pod oknami dachowymi wyposażonymi w elektryczne rolety zewnętrzne

Czy koszt rolet zewnętrznych elektrycznych będzie inny u dystrybutora, a inny w sklepie producenta?

Wybierając rolety zewnętrzne elektryczne pamiętaj o tym, że dystrybutorzy współpracujący z producentami będą mieli swoje indywidualne cenniki, co oznacza, że koszt produktu może różnić się pomiędzy tymi dwoma podmiotami. Istotne jest również to, że decydując się na kupno rolet elektrycznych u dystrybutora, Klient może liczyć na możliwość zakupu rolety razem z montażem. Wiele hurtowni i sklepów budowlanych ma swoich zaufanych montażystów, z którymi współpracują od lat. Dzięki temu mogą zapewnić Klientowi szybki i bezproblemowy montaż. Dlatego też warto kupować u partnerów producenta, nawet jeśli cena rolety będzie się różnić.

para sterująca roletami zewnętrznymi ze swojego łóżka

Czy warto zainwestować w elektryczne rolety zewnętrzne — jak kształtują się ceny?

Osoby, które wykańczają poddasze mieszkalne bardzo często zastanawiają się nad tym, czy wybrać rolety wewnętrzne, czy zewnętrzne. Choć te pierwsze są w stanie ochronić wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem, niestety nie są w stanie regulować temperatury na poddaszu. Zupełnie inaczej niż rolety zewnętrzne. Decydując się dodatkowo na produkt sterowany elektrycznie, użytkownik jest w stanie zarządzać nimi z dowolnego punktu na świecie. Wystarczy mieć specjalną aplikację i wbudowany system, np. VELUX ACTIVE.

Jak kształtują się ceny elektrycznych rolet zewnętrznych w renowa24.pl?

Ceny elektrycznych rolet zewnętrznych zależą od kilku czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę materiał, z jakiego je wykonano, stopień zabezpieczenia, a także producenta. W renowa24.pl prezentujemy ofertę produktową, która pochodzi od najlepszych na rynku twórców tego typu rozwiązań. Najtańsze rolety elektryczne to koszt 1441 zł, a najdroższe 8349 zł.

Podsumowanie

Elektryczne rolety zewnętrzne to coraz częściej spotykane rozwiązania. Automatyka wkracza w życie ludzi na każdym kroku. Nic zatem dziwnego, że coraz większa liczba użytkowników wybiera produkty, którymi może wygodnie sterować z pozycji telefonu lub tabletu. Tak, decydując się na rolety zewnętrzne elektryczne, można z powodzeniem wciągnąć je do systemy SmartDom i cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem.

rolety zewnętrzne elektryczne zamontowane w pokoju dziecka na poddaszu

 

Przeczytaj także:

 

 


Udostępnij
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-02
Polecam sprzedajacego w 100%
2021-12-02
Szybko i sprawnie
pixel