Styropian grafitowy

( ilość produktów: 250 )

Styropian grafitowy jest coraz częściej wybieranym produktem do wykonania izolacji termicznej. Wyróżnia się lepszą (niż biały styropian) termoizolacją i uznawany jest obecnie za najlepszy na rynku. Dzięki jego ponadprzeciętnym właściwościom izolacyjnym można zastosować jego cieńszą warstwę, a tym samym zyskać przestrzeń i korzystne efekty wizualne ocieplanych budynków. Styropian grafitowy przyda się szczególnie do izolacji dachów, poddaszy oraz podłóg i wszystkich miejsc, w których cenny jest każdy centymetr powierzchni.

Styropian grafit - najlepszy na rynku!

Styropian grafitowy jest ulepszonym rodzajem styropianu białego. W procesie jego powstawania dodaje się do spienionego polistyrenu grafit, któremu zawdzięcza się charakterystyczny kolor materiału izolacyjnego. Styropian ma niższy współczynnik przewodzenia ciepła (lambda), wynoszący od 0,030 do 0,033 W/(mK) - dla porównania styropian biały ma średnio 0.040 W/(mK). Dzięki temu styropian grafitowy zatrzymuje ciepło i jest lepszym izolatorem. Ponadto, umożliwia obniżenie kosztów wykonania izolacji cieplnej (mniejsza grubość styropianu = mniejsza ilość klejów, łączników mechanicznych czy siatek zbrojących).

Kup styropian grafitowy w sklepie budowlanym online

W naszym sklepie budowlanym online zaopatrzysz się w styropian grafitowy o wysokich właściwościach. W ofercie mamy produkty renomowanych marek jak Termo Organika, Magnetic (Arsanit), Izoterm, Swisspor, ARSANIT, a wszystkie w konkurencyjnych cenach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel