Styropian fasadowy / elewacyjny

( ilość produktów: 1338 )

Styropian elewacyjny to element, który odgrywa bardzo ważną rolę w termoizolacji budynków. Ma on zapewnić optymalny komfort termalny – zimą zatrzymywać ciepło wewnątrz obiektu, a latem zapobiec nagrzewaniu się elewacji do wysokich temperatur. Dlatego też wybierając go, warto zdecydować się na produkt najwyższej jakości, który będzie odpowiednio spełniał swoje zadanie przez wiele lat. W naszym sklepie online znajdziesz styropiany fasadowe o różnej grubości dostępne w atrakcyjnych cenach. Możesz szybko i wygodnie zamówić je z dostawą pod podany adres lub odbiorem osobistym.

Wysokiej jakości styropian fasadowy

Wybierając styropian elewacyjny, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Ważna jest:

  • grubość,
  • kolor,
  • współczynnik przenikania ciepła Lambda.

Grubość styropianu fasadowego może być w przedziale pomiędzy 1 a 30 cm. Należy dopasować ją do wymagań izolacyjności dla danej ściany. Dostępne są tradycyjne styropiany fasadowe białe oraz nowoczesne grafitowe. Najistotniejszym czynnikiem dla wyboru odpowiedniego styropianu jest natomiast współczynnik Lambda – im będzie on niższy, tym zapewni lepszą izolację. Analizując wszystkie z powyższych elementów będziemy w stanie zauważyć różnice pomiędzy dostępnymi produktami, a jednocześnie znaleźć ten odpowiadający naszym potrzebom. Również i ceny styropianu elewacyjnego będą uzależnione od powyższych jego cech. Jeśli potrzebujesz doradztwa w wyborze produktów, zapraszamy do kontaktu!

formularz wycena styropian

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel