Darmowa dostawa od 2 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Folie i membrany dachowe

26 Ilość produktów

Dzięki foliom i membranom dachowym nasz dach może uzyskać określone funkcje. Istotne jest to przy adaptowaniu poszczególnych pomieszczeń na poddaszu dla potrzeb mieszkaniowych, które wymaga zastosowania materiałów, które pozwalają na uzyskanie skutecznego ocieplenia. Grubość zastosowanych elementów, nie jest jednoznaczna ze skutecznością ocieplenia, dlatego konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalistycznych rozwiązań. Folie dachowe to opcja, dzięki której poza efektywną termoizolacją, możemy uzyskać odpowiednie odwilgocenie. Odwilgocenie takie na skutek opadów deszczu, wiatru i innych czynników atmosferycznych uniemożliwia uzyskanie odpowiedniego ciepła i szczelności w pomieszczeniach.

Folie i membrany dachowe są materiałami zabezpieczającymi dach oraz poddasze. To dzięki nim zyskamy doskonałą izolację, a dodatkowo skuteczną ochronę przed wilgocią. Dostępne w asortymencie naszego sklepu opcje, to najwyższej jakości produkty, które pozwalają uzyskać wysokiej jakości osłonę przed przenikaniem oraz skraplaniem się pary wodnej. Produkty te zabezpieczają powierzchnię dachową przed przewiewaniem, które może pojawiać się w szczelinach, znajdujących się pomiędzy materiałami wchodzącymi w skład dachu.Rozwiązania jakie zapewniamy to materiały izolacyjne o wysokiej elastyczności, które przeznaczone są dla celów ocieplania dachów oraz osłony ich konstrukcji. Folie dachowe to materiały paroizolacyjne. Sprawdzają się one do wstępnego krycia. Natomiast membrany uszczelniają pokrycie znajdujące się na łatach.

Jakie folie i membrany dachowe wybrać?

Folie i membrany dachowe to elementy izolacji, które ograniczają przepływ pary wodnej wewnątrz budynku, a współdziałając z systemami wentylacji dachu czy jego pokrycia, pozwalają na swobodne wydostawanie się pary wodnej z konstrukcji dachu, a także usprawniają jego termiczną izolację. Przy doborze tych materiałów warto pamiętać o dopasowaniu ich do sposobu wentylowania dachu. Rozwiązania w zakresie tych dwóch sposobów izolacji, pozwalają na skuteczne uszczelnienie dachu i poddasza oraz gwarantują doskonałą cyrkulację powietrza. Wykonanie ich głównie z polimerów, które są wysokiej klasy tworzywami sztucznymi pozwala na niezwykłą elastyczność i doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Zaufane Opinie IdoSell
4.49 / 5.00 185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-12-10
Wszystko jak trzeba
2021-12-09
Super.
pixel