farby akrylowe ARSANIT

( ilość produktów: 2 )

Oferujemy najwyższej jakości farby akrylowe do betonu ARSANIT, gwarantujące nie tylko dokładne krycie, ale również nie wytwarzających szkodliwych substancji lotnych. Farba do betonu ARSANIT sprawdzi się w pomieszczeniach mniej podatnych na zabrudzenia, dlatego z powodzeniem może być wykorzystana do malowania sufitów. Warto wspomnieć, że farba akrylowa na zewnątrz ARSANIT nie żółknie pod wpływem promieniowania UV, więc można używać je do odświeżania elewacji budynku.

Na jakie materiały można jeszcze aplikować farby akrylowe?

Farby akrylowe zewnętrzne ARSANIT stosowane są do płyt gipsowo-kartonowych, tynków, a nawet kamienia dekoracyjnego. Szerokie zastosowanie, łatwość rozprowadzania farby oraz krótki czas schnięcia powłoki, znajduje wielu zwolenników. Warto zwrócić uwagę na doskonały stosunek ceny do jakości. Wybierz elewacyjne farby akrylowe do betonu ARSANIT i ciesz się wydajnością trwałej emulsji.

      Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
      Zamknij
      pixel