Ramy izolacyjne VELUX BDX

( ilość produktów: 43 )

Ramy izolacyjne VELUX BDX to pomocne produkty do izolacji między oknem i dachem. Pomagają zwiększyć skuteczne ocieplenie zewnętrznej powierzchni okna. Ramę BDX wykonuje się głównie z pianki poliuretanowej o wysokich właściwościach izolacyjnych. Zestaw składa się z 3 podstawowych elementów: ramy izolacyjnej BDX, wokółokiennej izolacji przeciwwilgociowej oraz rynienki odwadniającej. Już dziś zaopatrz się w ramy izolacyjne BDX VELUX w naszym sklepie. 

Jakie zalety mają ramy izolacyjne BDX?

Ramy izolacyjne BDX, szerzej - zestaw iolacyjny ma następujące zalety: 

  • ułatwia montaż okna,
  • poprawia współczynnik przenikania ciepła okna,
  • szczelnie łączy okno z izolacją przeciwwilgociową dachu, zapewniając większą izolację między oknem i dachem,
  • chroni przed powstawaniem niechcianych mostków termicznych,
  • składa się z idealnie dopasowanych do siebie elementów, dzięki czemu jego montaż jest szybki i nie sprawia większych trudności.

Kup ramy izolacyjne VELUX BDX nie wychodząc z domu

W naszym sklepie budowlanym online kupisz ramy izolacyjne VELUX BDX M06 (czy MK06 lub M08) 2000 bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że złożysz zamówienie na kołnierz BDX i pozostałe elementy, a w ciągu kilku dni kurier dostarczy wszystko pod wskazany adres. Oferujemy również rzetelną obsługę i pomoc na każdym etapie zamówienia. 
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel