Kup okno dachowe Velux i odbierz MARKIZĘ ZA 1 ZŁ! Skorzystaj już teraz!

t2
Darmowa dostawa
Na okna lub od 2000zł
t2
Wygodne raty online
Gwarancja stałej raty
t2
Szeroka Gama Produktów
Ponad 20 000 produktów
t2
Pon-Pt 8:00 - 16:00
t2
Masz Pytania napisz do nas
zł / Polska
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lasery liniowe

( ilość produktów: 1 )

Lasery liniowe to profesjonalne narzędzia przeznaczone do szybkiego, łatwego i co niezwykle istotne bardzo precyzyjnego wyznaczania i kontrolowania linii. Z ich pomocą można wyznaczać piony, poziomy, a także spadki pod różnym kątem, a ich dokładność pozwala na wytyczenie linii z bardzo dużą precyzją. W sklepie Renowa24 dostępne są lasery liniowe marki PRO.

Lasery liniowe – korzyści oraz cechy charakterystyczne

Lasery liniowe to urządzenia, które zapewniają niezwykłą precyzję pomiarów, co pozwala na optymalizację i poprawę efektywności pracy. W sklepie Renowa24 dostępne są modele samopoziomujące, co znacznie ułatwia ich użytkowanie. Ich obsługa jest intuicyjna – najczęściej przy pomocy jednego przycisku. Generują zazwyczaj od 2 do 4 płaszczyzn. Zasięg roboczy lasera wynosi – w zależności od modelu – od 15 do 30 m i może się on jeszcze dodatkowo zwiększyć przy użyciu detektora. Urządzenia te są odporne na wodę i kurz. Korpus oraz suwak lasera pokryte są antypoślizgową i antyudarową gumą. Większość modeli została zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko uszkodzeń wzroku. Należy zawsze pamiętać o odpowiednim ustawieniu lasera - powinien znajdować się na równej i twardej powierzchni - na specjalnym statywie lub tyczce. W sklepie Renowa24 dostępne są w zestawach z: akumulatorem, ładowarką, walizką transportową lub etui, okularami laserowymi, pilotem zdalnego sterowania, uchwytem magnetycznym, tarczą celowniczą, bateriami, podstawą metalową, adapterem z przegubem, (który służy do wyznaczania skosów) oraz instrukcją obsługi (zestawy te mogą się między sobą różnić w zależności od proponowanego modelu).

Lasery liniowe – możliwości zastosowania

Lasery liniowe to niezwykle precyzyjne urządzenia, które mają realne przełożenie na komfort i wygodę pracy z nimi. Ich poręczność oraz łatwość obsługi sprawia, że sprawdzą się zarówno w użytku profesjonalnym na placu budowy, jak i domowym. Znajdują szerokie zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków. Mogą być używane do wytyczania linii na ścianach, sufitach oraz podłogach, do kładzenia kafelków czy ustawiania szafek, blatów, a także do precyzyjnego umiejscowienia elementów konstrukcyjnych. Obsługa tych urządzeń jest prosta i zwykle nie wymaga specjalistycznego szkolenia, jednak zawsze należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa podczas ich użytkowania.

Lasery liniowe – jak wybrać produkty z tej kategorii?

Dokonując wyboru odpowiedniego dla nas modelu lasera liniowego warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. W sklepie Renowa24 dostępne są modele samopoziomujące - to funkcja, która znacznie ułatwia pracę. Ważny jest również zasięg roboczy lasera - różne modele posiadają różne zasięgi, a wybór zależy od wymagań danego projektu budowlanego, czy związanego z remontem. Warto również sprawdzić, czy laser jest odpowiedni do użytku na zewnątrz - niektóre modele są odporne na warunki atmosferyczne, co jest istotne w tym przypadku. W sklepie Renowa24 dostępne są lasery wieloliniowe, płaszczyznowe czy krzyżowe marki PRO. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu budowlanego w celu wybrania odpowiedniego modelu lasera liniowego, który znacznie ułatwi nam prace ogólnobudowlane lub wykończeniowe.

FAQ

Jakie są główne korzyści i cechy charakterystyczne laserów liniowych dostępnych w sklepie Renowa24?

Lasery liniowe dostępne w sklepie Renowa24 oferują niezwykłą precyzję pomiarów. Są to modele samopoziomujące i łatwe w obsłudze. Generują od 2 do 4 płaszczyzn, posiadają zasięg roboczy od 15 do 30 m (w zależności od modelu). Ponadto są odporne na wodę i kurz, zabezpieczone antypoślizgową i antyudarową gumą. Okulary laserowe ochronne, które są dostępne w zestawie, zabezpieczają przed ryzykiem uszkodzeń wzroku.

Jakie mamy możliwości zastosowania laserów liniowych?

Lasery liniowe to urządzenia, które znalazły szerokie zastosowanie zarówno w profesjonalnym, jak i domowym użytku. Mogą być używane do wytyczania linii na ścianach, sufitach i podłogach, do kładzenia płytek, ustawiania szafek, blatów oraz precyzyjnego umiejscowienia elementów konstrukcyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu lasera liniowego w sklepie Renowa24?

Przy wyborze lasera liniowego warto zwrócić uwagę na funkcję samopoziomowania, zasięg roboczy, odporność na warunki zewnętrzne (kurz i woda). Ważne jest dostosowanie wyboru do konkretnych wymagań projektu budowlanego czy remontowego.

Czy lasery liniowe są bezpieczne w użytkowaniu?

Większość laserów liniowych jest zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie. Niemniej jednak, niezależnie od typu lasera, zawsze należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, takich jak niepatrzenie bezpośrednio w wiązkę lasera i korzystanie z dostępnych w zestawie okularów laserowych. Nie kierujmy też lasera w stronę innych osób. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.54 / 5.00 215 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-30
Kontakt bezproblemowy, szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
2023-03-25
Ok
pixel