2019-05-27

Inteligentny system sterowania - Velux Active

Inteligentny system sterowania - Velux Active

Innowacyjny system Velux Active with Netatmo został opracowany specjalnie z myślą o wszystkich posiadaczach produktów marki Velux. Nowoczesny system ułatwia bowiem ich obsługę, co z kolei przekłada się na wygodę i komfort użytkowania. W tym wypadku producent podjął decyzję o zastosowaniu specjalistycznych, wysokiej jakości czujników powietrza, które sprawują kontrolę nad temperaturą powietrza w danym pomieszczeniu. Możliwe to jest dzięki aplikacji w naszym telefonie, z dostępem do Internetu.

Bezpieczna kontrola temperatury w pomieszczeniach

W okresie wakacyjnym temperatura we wnętrzach, zwłaszcza tych ulokowanych na poddaszu znacznie wzrasta, przez co przebywanie w pomieszczeniach jest znacznie utrudnione. Wpływa to negatywnie na nasze samopoczucie, nierzadko też intensyfikuje problemy zdrowotne z jakimi się zmagamy. Skuteczną ochroną przed nadmiernym przegrzewaniem się pomieszczeń jest zamontowanie zewnętrznych markiz okiennych Velux. Zaopatrując się w system Velux Active użytkownicy bez problemu dostosują temperaturę w pomieszczeniu do własnych indywidualnych potrzeb, przy użyciu telefonu komórkowego z zainstalowaną uprzednio aplikacją. Jest to praktyczne rozwiązanie w sytuacji pobytu mieszkańców poza domem - przebywając w pracy czy na urlopie można zadbać o klimat panujący w mieszkaniu tak by po powrocie cieszyć się optymalną temperaturą.

Wygodne sterowanie przy pomocy urządzenia mobilnego

Dzięki zainstalowaniu specjalnej aplikacji na swoim smartfonie użytkownicy mogą bez problemu sterować produktami marki Velux za pośrednictwem telefonu, a tym samym klimatem panującym w domu lub mieszkaniu. Naciśnięcie jednego przycisku umożliwia zasłonienie jednej bądź wszystkich markiz okiennych lub rolet znajdujących się w pomieszczeniach. Wskazówką do podjęcia właśnie takiej a nie innej decyzji będzie z pewnością wynik pomiarów temperatury na bieżąco aktualizowany przez czujniki. Oprócz tego użytkownicy otrzymują informację dotyczącą stanu jakości powietrza oraz temperatury, dodatkowo system Velux Active jest przystosowany do pobierania danych ze stacji pogodowych.

W skład zestawu Velux Active KIX 300 EU wchodzi:

  • czujnik pomiaru temperatury,
  • bramka łącząca urządzenia takie jak smartfon,
  • przycisk do jednorazowej aktywacji wszystkich produktów.
  • System Velux Active kompatybilny jest z oknami dachowymi, markizami okiennymi i roletami z serii Velux Integra (sterowane elektronicznie) lub oknami dachowymi manulanymi z górnym otwieraniem (jednak w tym przypadku niezbędny jest zestaw adaptacyjny)

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Rozumiem i akceptuję
    pixel